Винна шафа AEG: стильне та функціональне рішення

Винна шафа AEG ― сучасний домашній винний «льох», який створює оптимальні умови для зберігання благородного напою. Підберіть відповідного компаньйона вашим винам і насолоджуйтеся бездоганним смаком і температурою подачі.

Різноманітність форм і витончений дизайн

Холодильна шафа для пляшок ― відмінне доповнення на кухні або у вітальні. Елегантний зовнішній вигляд і різноманітність форм дає можливість вибрати ту модель, яка підійде за габаритами і дизайном. У модельному ряду Wine Cellar Range є компактні вузькі і місткі широкі варіанти, розраховані на різну кількість пляшок.

Вбудована шафа для алкоголю виглядає стильно, сучасно, але не впадає в очі і не порушує гармонію інтер'єру. Прозорі скляні дверцята не обшиваються меблевими панелями, що дає можливість бачити вміст холодильника і з легкістю вибрати напій, не відкриваючи пристрій.

Винні шафи AEG: сучасні рішення

 • Дисплей із сенсорним керуванням дозволяє з легкістю регулювати температуру і налаштовувати функції шафи.
 • Гнучкість форм. Двері шаф для алкоголю бувають розпашними з ручкою і такими, що відкриваються після натискання за допомогою спеціальних доводчиків Push-to-Open. Водночас ви будете впевнені в герметичності та підтримці стабільної температури й мікроклімату всередині.
 • Високий клас енергоефективності A і тиха робота без вібрації.
 • У винних холодильниках «АЕГ» універсальний кліматичний клас N (normal ― нормальний). Такі пристрої добре працюють у температурному діапазоні від +16 до +32° С, тому відмінно підходять і для квартир, і для офісів, і для кафе.

Кращі напої заслуговують дбайливого зберігання

Холодильники для вина AEG поєднують у собі всі необхідні фактори для тривалого зберігання алкогольних напоїв:

 1. Кліматичні умови винних шаф

  Правильне охолодження і циркуляція повітря дозволить вину не розгубити неповторний букет і аромат. Підтримка оптимальної температури й герметичність дверцят дозволяє довше зберегти вино від окислення, сторонніх запахів і запобігти висиханню корків.

 2. Освітлення винної шафи

  Попадання прямих сонячних променів може згубно впливати на вміст пляшки. Саме тому холодильники для вина AEG оснащені спеціальним захисним склом, яке не пропускає ультрафіолет. Повний огляд вашої колекції забезпечує вбудоване світлодіодне освітлення.

 3. Захист від згубних вібрацій

  Щоб вино, особливо ігристе, розкрило свій смак повною мірою, його необхідно зберігати не лише за спеціальних температурних умов, а й у спокої. Холодильна шафа для пляшок AEG обмежує вібрації компресора, дозволяючи алкоголю перебувати в абсолютній тиші.

 4. Зручність зберігання

  Завдяки продуманому дизайну внутрішніх полиць, кожна пляшка улюбленого напою легко поміститься в холодильник, незалежно від форм і габаритів. Зручна система регулювання висоти дозволить розмістити їх на потрібній відстані один від одного.

 5. Європейська якість

  Важливим фактором під час вибору техніки часто є країна-виробник. Винні шафи AEG випускають на сертифікованих брендом заводах в країнах Європи, зокрема в Україні, Польщі, Німеччині, Швеції.

Читати ще