Деталі продукту

Цей енергоефективний прилад оптимізовано для споживання меншого обсягу електроенергії. Допомагає вам зменшити вуглецевий слід і піклуватися про навколишнє середовище.

Переваги

Свіжа фільтрована вода або лід, коли забажаєте

Завдяки вбудованому в цей холодильник диспенсеру для кубиків льоду, колотого льоду та охолодженої фільтрованої води прохолодний освіжаючий напій завжди буде у вашому розпорядженні.

AEG - Морозильна камера Side by side - RMB76121NX

Налаштуйте параметри відповідно до ваших потреб

Цей холодильник з окремо регульованими холодильними та морозильними відділеннями та морозильною камерою дає вам більше можливостей вибору. Ви можете налаштувати температуру відповідно до ваших особистих налаштувань.

AEG - Морозильна камера Side by side - RMB76121NX

Яскраве та рівномірне освітлення кожного куточка вашого холодильника

Внутрішнє світлодіодне освітлення цього холодильника-морозильника від AEG забезпечує більш яскраве рівномірне світло. Крім того, світлодіодні лампи є більш енергоефективними, що забезпечує менші рахунки за електроенергію.

AEG - Морозильна камера Side by side - RMB76121NX

Безпечне зберігання важких продуктів на будь-якому рівні в холодильнику

Полички у цьому холодильнику-морозильнику виготовлені з міцного безпечного скла, яке здатне витримувати навіть найважчі предмети.

Аксесуари

Вам може сподобатися

AEG - Морозильна камера Side by side - RMB86111NX
Frost free Холодильник Side-by-Side 178 см

Цей світлодіодний дисплей із сенсорним керуванням надає вам повний контроль над умовами зберігання продуктів. Керування дозволяє налаштовувати температуру за допомогою дотику, все можна побачити на світлодіодному дисплеї.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
червона тканина в повітрі