Деталі продукту

Цей світлодіодний дисплей із сенсорним керуванням надає вам повний контроль над умовами зберігання продуктів. Керування дозволяє налаштовувати температуру за допомогою дотику, все можна побачити на світлодіодному дисплеї.

Переваги

AEG - Морозильна камера Side by side - RMB86111NX

Оптимальні умови для збереження м'яса та риби

Ящик цього холодильника з морозильною камерою, що дозволяє зберегти смак м'яса і риби, зберігаючи їх при більш низькій температурі, окремо від інших продуктів.

Професійні функції завдяки сучасним технологіям

Цей дозатор використовує професійну технологію для ефективної роботи. Виберіть воду або лід на панелі керування та натисніть на спеціальний важіль, щоб отримати результат.

AEG - Морозильна камера Side by side - RMB86111NX

Прямий доступ, який заощаджує енергію

Домашній "бар" дозволяє вам отримати доступ до ваших холодних напоїв, не відкриваючи двері холодильника, запобігаючи виходу охолодженого повітря та заощаджуючи енергію.

Дверцята морозильника з покриттям, на якому не залишаються відбитки пальців

Ці дверцята морозильника з нержавіючої сталі мають професійний вигляд та покриття, на якому не залишаються сліди від пальців, ідеально вписуючись у будь-яку сучасну кухню.

AEG - Морозильна камера Side by side - RMB86111NX

Яскраве та рівномірне освітлення кожного куточка вашого холодильника

Внутрішнє світлодіодне освітлення цього холодильника-морозильника від AEG забезпечує більш яскраве рівномірне світло. Крім того, світлодіодні лампи є більш енергоефективними, що забезпечує менші рахунки за електроенергію.

Аксесуари

Вам може сподобатися

AEG - Морозильна камера Side by side - RMB76121NX
Frost free Холодильник Side-by-Side 178 см

Цей енергоефективний прилад оптимізовано для споживання меншого обсягу електроенергії. Допомагає вам зменшити вуглецевий слід і піклуватися про навколишнє середовище.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
червона тканина в повітрі