Деталі продукту

Cooling 360° захистить текстуру продуктів на кожній полиці. Циркуляція повітря через вентиляційні отвори ефективно охолоджує кожен куточок холодильника. Інноваційна задня стінка з нержавіючої сталі швидко відновлює температуру після відчинення дверцят. Продукти збережуть свій неймовірний смак.

Переваги

Ретельне охолодження. У кожному куточку холодильника. Cooling 360°

Cooling 360° — це провідна система циркуляції повітря. Спеціально розроблена система розподілу повітря охолоджує кожен куточок. Задня стінка з нержавіючої сталі у преміальному дизайні охолоджує ще швидше після кожного відкриття дверцят. Надійний захист насиченої текстури усіх продуктів.

DesignLine: виключне рішення, яке дозволить вашій кухні виділитись.

Елегантний, сучасний дизайн холодильника, втілений в якісних матеріалах. Результат - гармонійна, сучасна кухня.

AEG - Окремо стоячий холодильник - RCR736E5MB

CustomFlex®: адаптується до будь-якого смаку

Зберігання усіх продуктів під рукою — запорука свіжих, смачних страв. З CustomFlex® можна організувати зберігання в холодильнику саме так, як вам подобається. Швидко та легко змінюйте положення кошиків для максимального збільшення простору для зберігання. Холодильник, що адаптується до вашого смаку.

Ящик Extra Chill. Для ніжних та свіжих нарізок

Сповільніть дозрівання ваших улюблених сирів та м'ясного асорті, зберігаючи їх в ящику Extra Chill. У цій зоні підтримується більш низька температура, ніж в решті частини холодильника.

AEG - Окремо стоячий холодильник - RCR736E5MB

Десять років душевного спокою.

Десятирічна гарантія на компресор забезпечує максимум душевного спокою. Гарантія покриває вартість ремонту, транспортування, видалення і заміну холодоагенту, загальне обслуговування та пов'язані з обслуговуванням витрати.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels