Деталі продукту

Морозильник серії 7000 має революційну полицю SpinView, що повертається на 360 градусів, щоб усі продукти були у вас під рукою. У вас буде повний доступ до всього, що зберігається під задньою стінкою. Не потрібно шукати. Не потрібно перекладати. Миттєвий доступ.

Переваги

AEG - Вбудована морозильна камера - SCR818E7TS

Усі продукти під рукою. При кожному обертанні. За допомогою SpinView

Інноваційний холодильник із полицею SpinView, що обертається на 360° у кожному напрямку. Розумне рішення допомагає бачити всі продукти. Не треба шукати й перекладати — просто поверніть полицю і візьміть те, що вам потрібно.

TwinTech® з No Frost. Запобігає висиханню продуктів

Холодильник-морозильник TwinTech® No Frost захистить смак кожного інгредієнта. Передова технологія поєднання двох охолоджувальних систем для холодильника і морозильника дозволяє перевершити стандартні рішення повного видалення криги. Морозильник без криги. Збереження в холодильнику оптимальної вологості зменшує втрати маси продуктів на 60% і зберігає соковитість інгредієнтів.

Рівномірне охолодження кожної полиці. Завдяки технології DynamicAir

Технологія DynamicAir підтримує постійний потік повітря для забезпечення стабільної температури в усьому холодильнику. Кожна полиця рівномірно охолоджена без утворення теплих зон. Запобігання розмноженню бактерій. Збереження свіжості продуктів.

AEG - Вбудована морозильна камера - SCR818E7TS

Десять років спокою

Десятирічна гарантія на інверторний компресор забезпечує максимальний душевний спокій. Гарантія включає витрати на виконання робіт, транспортування, видалення й заряджання газу, загальне техобслуговування та сервіс.

AEG - Вбудована морозильна камера - SCR818E7TS

Електронне подвійне сенсорне управління Точне налаштування одним дотиком

Електронне подвійне сенсорне управління: повний контроль над кожною функцією холодильника. Панель та світлодіодний дисплей дозволяють легко встановити температуру та інші налаштування. Точне встановлення всіх налаштувань для відмінного зберігання продуктів.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels