Деталі продукту

Завдяки точним електронним датчикам холодильник-морозильник 5000 ColdSense швидко відновлює належну температуру після відчинення та зачинення дверцят. Це допомагає уникати різких перепадів температури та псування продуктів, зменшуючи обсяги харчових відходів на 20 %.*
*На основі внутрішніх випробувань із використанням власних методів тестування для оцінювання якості харчових продуктів після 6 днів зберігання проти виробів конкурентів зі схожим електронним керуванням.

Переваги

AEG - Вбудована морозильна камера - SCR418F3LS

Зменшення обсягів харчових відходів на 20 % в порівнянні з виробами конкурентів.*

ColdSense використовує точні температурні датчики для швидкого відновлення належної температури в холодильнику-морозильнику після відчинення та зачинення дверей. Це допомагає уникати різких перепадів температури та псування продуктів, зменшуючи обсяги харчових відходів на 20 %.*

*На основі внутрішніх випробувань із використанням власних методів тестування для оцінювання якості харчових продуктів після 6 днів зберігання в порівнянні з виробами конкурентів зі схожим електронним керуванням.

LowFrost полегшує розморожування та зменшує частоту, з якою потрібно його проводити

Енергоефективний холодильник-морозильник оснащений сучасною системою Low Frost. Вона полегшує розморожування та зменшує частоту, з якою його потрібно виробляти, завдяки прихованому охолодженому контуру, що зводить намерзання льоду до мінімуму.

Внутрішнє електронне керування. Для точного охолодження

Внутрішнє електронне керування дає змогу повноцінно регулювати умови зберігання ваших продуктів. Світлодіодні індикатори чітко показують налаштування температури для зручного регулювання та керування.

Ідеально свіжі продукти з Frostmatic

Функція Frostmatic активує максимальну морозильну потужність для найшвидшого заморожування свіжих продуктів. Після заморожування морозильник повертається до звичайних налаштувань.

Світлодіодне підсвічування освітить кожен куточок

Внутрішнє світлодіодне підсвічування забезпечує ненав'язливе, м'яке світло, що заливає весь простір приладу. Крім того, світлодіодні лампи менші і енергоефективніші за звичайні — це більш екологічний вибір.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Слідкуйте за гарантійними термінами ваших приладів
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels