Деталі продукту

Холодильник-морозильник 6000 TwinTech® No Frost на 60 % краще зберігає соковитість продуктів проти холодильників з одним випарником. Подвійна система охолодження підтримує належні рівні вологості, запобігаючи висиханню продуктів. Що також допомагає уникнути необхідності розморожування морозильника.*
*Внутрішні випробування технології TwinTech із використанням власних методів тестування для оцінювання рівня гідратації після 9 днів зберігання проти власних продуктів з одним випарником.

Переваги

Завдяки технології TwinTech їжа залишається на 60 % соковитішою й менше втрачає вологу.*

Із TwinTech® No Frost вам ніколи не треба розморожувати морозильник. Подвійна система охолодження зберігає вологу в продуктах на 60 % ефективніше, ніж холодильники з одним випарником.* Не застосовуючи сухе повітря з морозильника, вона зберігає ідеальну вологість і запобігає висиханню продуктів.

*Внутрішні випробування технології TwinTech із використанням власних методів тестування для оцінювання рівня гідратації після 9 днів зберігання проти власних продуктів з одним випарником.

AEG - Вбудована морозильна камера - SCE819D8TS

MultiSpace: новий рівень місткості холодильників

Інноваційний підхід MultiSpace: місткість холодильника-морозильника збільшена за рахунок його додаткової висоти. Вище звичайного: місце зверху використовується на всі 100%. Продумані рішення використання внутрішнього простору та регульовані полиці дають більше варіантів зберігання інгредієнтів.

AEG - Вбудована морозильна камера - SCE819D8TS

CustomFlex®: адаптується до будь-якого смаку

Зберігання усіх продуктів під рукою — запорука свіжих, смачних страв. З CustomFlex® можна організувати зберігання в холодильнику саме так, як вам подобається. Швидко та легко змінюйте положення кошиків для максимального збільшення простору для зберігання. Холодильник, що адаптується до вашого смаку.

Рівномірне охолодження кожної полиці. Завдяки технології DynamicAir

Технологія DynamicAir підтримує постійний потік повітря для забезпечення стабільної температури в усьому холодильнику. Кожна полиця рівномірно охолоджена без утворення теплих зон. Запобігання розмноженню бактерій. Збереження свіжості продуктів.

AEG - Вбудована морозильна камера - SCE819D8TS

Десять років душевного спокою.

Десятирічна гарантія на компресор забезпечує максимум душевного спокою. Гарантія покриває вартість ремонту, транспортування, видалення і заміну холодоагенту, загальне обслуговування та пов'язані з обслуговуванням витрати.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels