Деталі продукту

Холодильник серії 7000 GreenZone має спеціальний герметичний ящик, який підтримує ідеальний рівень вологості, контролює надлишок конденсату та допомагає захистити їжу від псування. Завдяки цьому у продуктах залишається до 95 % вітамінів за рахунок їхнього захисту потрібною кількістю вологості.*
* Рівень вітамінів визначено на підставі зовнішнього тестування зберігання вітаміну С у лохині після 11 днів зберігання в ящику GreenZone.

Переваги

AEG - Вбудована морозильна камера - OSC7G18RES

Технологія GreenZone зберігає до 95 % вітамінів.*

Особливий ящик GreenZone усуває надлишок вологи всередині, залишаючи її потрібну кількість для ваших овочів. У продуктах залишається до 95 % вітамінів протягом 11 днів за рахунок їхнього захисту потрібною кількістю вологості.*

* Рівень вітамінів визначено на підставі зовнішнього тестування зберігання вітаміну С у лохині після 11 днів зберігання в ящику GreenZone.

Завдяки технології TwinTech їжа залишається на 60 % соковитішою й менше втрачає вологу.*

Із TwinTech® No Frost вам ніколи не треба розморожувати морозильник. Подвійна система охолодження зберігає вологу в продуктах на 60 % ефективніше, ніж холодильники з одним випарником.* Не застосовуючи сухе повітря з морозильника, вона зберігає ідеальну вологість і запобігає висиханню продуктів.

*Внутрішні випробування технології TwinTech із використанням власних методів тестування для оцінювання рівня гідратації після 9 днів зберігання проти власних продуктів з одним випарником.

Рівномірне охолодження кожної полиці. Завдяки технології DynamicAir

Технологія DynamicAir підтримує постійний потік повітря для забезпечення стабільної температури в усьому холодильнику. Кожна полиця рівномірно охолоджена без утворення теплих зон. Запобігання розмноженню бактерій. Збереження свіжості продуктів.

AEG - Вбудована морозильна камера - OSC7G18RES

Десять років душевного спокою.

Десятирічна гарантія на компресор забезпечує максимум душевного спокою. Гарантія покриває вартість ремонту, транспортування, видалення і заміну холодоагенту, загальне обслуговування та пов'язані з обслуговуванням витрати.

AEG - Вбудована морозильна камера - OSC7G18RES

Енергозбереження. Сенсорне керування з Ecometer

Дотримуйтеся простих вказівок щодо вибору енергоефективніших налаштувань у вашому холодильнику, зберігаючи оптимальне охолодження за допомогою сенсорного керування з Ecometer.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels