Деталі продукту

Холодильник-морозильник 6000 TwinTech® No Frost на 60 % краще зберігає соковитість продуктів проти холодильників з одним випарником. Подвійна система охолодження підтримує належні рівні вологості, запобігаючи висиханню продуктів. Що також допомагає уникнути необхідності розморожування морозильника.*
*Внутрішні випробування технології TwinTech із використанням власних методів тестування для оцінювання рівня гідратації після 9 днів зберігання проти власних продуктів з одним випарником.

Переваги

Завдяки технології TwinTech їжа залишається на 60 % соковитішою й менше втрачає вологу.*

Із TwinTech® No Frost вам ніколи не треба розморожувати морозильник. Подвійна система охолодження зберігає вологу в продуктах на 60 % ефективніше, ніж холодильники з одним випарником.* Не застосовуючи сухе повітря з морозильника, вона зберігає ідеальну вологість і запобігає висиханню продуктів.

*Внутрішні випробування технології TwinTech із використанням власних методів тестування для оцінювання рівня гідратації після 9 днів зберігання проти власних продуктів з одним випарником.

AEG - Вбудована морозильна камера - OSC6N18RES

Десять років душевного спокою.

Десятирічна гарантія на компресор забезпечує максимум душевного спокою. Гарантія покриває вартість ремонту, транспортування, видалення і заміну холодоагенту, загальне обслуговування та пов'язані з обслуговуванням витрати.

Внутрішнє електронне керування. Для точного охолодження

Внутрішнє електронне керування дає змогу повноцінно регулювати умови зберігання ваших продуктів. Світлодіодні індикатори чітко показують налаштування температури для зручного регулювання та керування.

AEG - Вбудована морозильна камера - OSC6N18RES

Простір у холодильнику. Бездоганно адаптований з FlexiShelf

Відкрийте для себе гнучке зберігання з FlexiShelf. Передня секція легко пересувається під поличкою, аби вмістити більш високі предмети.

Чітке керування ідеальним середовищем за допомогою контролю вологості

Ящик для овочів у цьому холодильнику обладнано спеціально розробленими вентиляційними отворами для контролю вологості, що дає змогу чітко контролювати рівень вологості всередині. Відтепер фрукти й овочі захищено потрібною кількістю вологи.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels