Деталі продукту

Завдяки технології «NoFrost» - найкращій з наявних технологій заморожування без утворення інею - ви отримуєте високопродуктивний морозильник, який ніколи не потребує розморожування.

Переваги

Повністю керуйте настройками дотиком пальця

Завдяки удосконаленому сенсорному керуванню ви зможете керувати холодильником-морозильником за допомогою простого дотику. Інформацію можна одразу побачити на чіткому рідкокристалічному дисплеї зовнішньої панелі керування.

Більш зручний морозильник

Цей морозильник FlexiSpace має приємніший вигляд всередині, і його знімні полиці та ящики дають змогу більш ефективно розташувати продукти великого розміру.

AEG - Окремо стояча морозильна камера - A62710GNX1

Морозильник із рішенням для зберігання великих предметів

Ящик MaxiBox був спеціально виготовлений як рішення для зберігання продуктів великого розміру в морозильнику. Цей ящик дає змогу організувати простір найефективнішим чином відповідно до своїх потреб.

Сучасна нержавіюча сталь для ідеальної інтеграції в кухню

Двері з покриттям з нержавіючої сталі і захистом від відбитків пальців відмінно поєднуються з будь-якою сучасною кухнею.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels