Деталі продукту

Завдяки технології «NoFrost» - найкращій з наявних технологій заморожування без утворення інею - ви отримуєте високопродуктивний морозильник, який ніколи не потребує розморожування.

Переваги

Повністю керуйте настройками дотиком пальця

Завдяки удосконаленому сенсорному керуванню ви зможете керувати холодильником-морозильником за допомогою простого дотику. Інформацію можна одразу побачити на чіткому рідкокристалічному дисплеї зовнішньої панелі керування.

Більш зручний морозильник

Цей морозильник FlexiSpace має приємніший вигляд всередині, і його знімні полиці та ящики дають змогу більш ефективно розташувати продукти великого розміру.

AEG - Окремо стояча морозильна камера - A62710GNX1

Морозильник із рішенням для зберігання великих предметів

Ящик MaxiBox був спеціально виготовлений як рішення для зберігання продуктів великого розміру в морозильнику. Цей ящик дає змогу організувати простір найефективнішим чином відповідно до своїх потреб.

Сучасна нержавіюча сталь для ідеальної інтеграції в кухню

Двері з покриттям з нержавіючої сталі і захистом від відбитків пальців відмінно поєднуються з будь-якою сучасною кухнею.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
червона тканина в повітрі