Деталі продукту

Технологія No Frost запобігає накопиченню льоду в морозильнику. Продукти зберігатимуться краще, ніж будь-коли, а морозильник працюватиме з оптимальною ефективністю.

Переваги

AEG - Вбудована морозильна камера - ABR818F6NC

Абсолютна відсутність інею в морозильнику завдяки No Frost

Технологія NoFrost усуває потребу в розморожуванні. Вона забезпечує відсутність інею в морозильнику, завдяки чому він завжди працюватиме максимально ефективно.

AEG - Вбудована морозильна камера - ABR818F6NC

Десять років спокою

Десять років гарантії на компресор забезпечує максимальний спокій. Гарантія включає витрати на оплату роботи, транспортування, видалення і заправку газом, загальне технічне обслуговування та сервісні витрати.

Верхня електронна сенсорна панель керування дає змогу точно керувати функціями

Завдяки чутливому та чіткому дисплею розташованої зверху електронної сенсорної панелі керування ви можете точно встановлювати температуру та легко керувати функціями морозильника.

Механізм плавного зачинення для м’якого та безшумного зачинення дверцят

Точно сплановані петлі дверцят плавного зачинення допомагають запобігти випадковому відчиненню дверцят морозильника, що може призвести до втрат енергії та псування продуктів, і забезпечують приємне, надійне та безшумне зачинення.

AEG - Вбудована морозильна камера - ABR818F6NC

Ідеально свіжі продукти з Frostmatic

Функція Frostmatic активує максимальну морозильну потужність для швидкого заморожування свіжих продуктів. Після заморожування морозильник повертається до звичайних налаштувань.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels