Деталі продукту

Технологія No Frost запобігає накопиченню інею в морозильнику. Продукти зберігатимуться краще, ніж будь-коли, а морозильник працюватиме з оптимальною ефективністю.

Переваги

AEG - Вбудована морозильна камера - ABR818F6NC

Абсолютна відсутність інею в морозильнику завдяки No Frost

Технологія NoFrost усуває потребу в розморожуванні. Вона забезпечує відсутність інею в морозильнику, завдяки чому він завжди працюватиме максимально ефективно.

AEG - Вбудована морозильна камера - ABR818F6NC

Максимальний спокій з десятирічною гарантією

Десятирічна гарантія на інверторний компресор забезпечує максимальний спокій. Висока якість, надійний компресор, широкий вибір аксесуарів і кваліфіковане сервісне обслуговування.

Точне налаштування за допомогою електронного сенсорного управління

Керуйте кожною функцією морозильної камери з електронним сенсорним управлінням. Панель та світлодіодний дисплей забезпечують легкий доступ до температури та загальних налаштувань. Бездоганна точністю для чудового зберігання продуктів.

AEG - Вбудована морозильна камера - ABR818F6NC

Ідеально свіжі продукти з Frostmatic

Функція Frostmatic активує максимальну морозильну потужність для швидкого заморожування свіжих продуктів. Після заморожування морозильник повертається до звичайних налаштувань.

Аксесуари

Вам може сподобатися

AEG - Вбудована морозильна камера - ABR682F1AF
Вбудована морозильна камера

Компактний морозильник 3000 легко поміститься у найменшому куточку вашої кухні. Ви зможете його встановити якраз там, де це вам підійде. Зовнішня витонченість і внутрішній простір. Цей компактний морозильник — ідеальне рішення для максимально ефективного ви...

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
червона тканина в повітрі