Деталі продукту

Компактний морозильник 3000 легко поміститься у найменшому куточку вашої кухні. Ви зможете його встановити якраз там, де це вам підійде. Зовнішня витонченість і внутрішній простір. Цей компактний морозильник — ідеальне рішення для максимально ефективного використання простору.

Переваги

Підійде ідеально — цей компактний морозильник поміститься де завгодно

Цей витончений компактний морозильник легко стане там, де ви захочете. Шукаєте морозильник, який не займе багато місця? Цей вам якраз підійде.

Встановлюйте і налаштовуйте функції і температуру за допомогою електронного управління

Електронне управління дозволяє здійснювати точне налаштування температури та інших функцій зберігання. Енергоефективний вертикальний морозильник також забезпечує миттєвий відгук на ваші регулювання за допомогою панелі управління.

AEG - Вбудована морозильна камера - ABR682F1AF

Ідеально свіжі продукти з Frostmatic

Функція Frostmatic активує максимальну морозильну потужність для швидкого заморожування свіжих продуктів. Після заморожування морозильник повертається до звичайних налаштувань.

Аксесуари

Вам може сподобатися

AEG - Вбудована морозильна камера - ABR818F6NC
Вбудована морозильна камера

Технологія No Frost запобігає накопиченню інею в морозильнику. Продукти зберігатимуться краще, ніж будь-коли, а морозильник працюватиме з оптимальною ефективністю.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
червона тканина в повітрі