Деталі продукту

Завдяки технології «NoFrost» - найкращій з наявних технологій заморожування без утворення інею - ви отримуєте високопродуктивний морозильник, який ніколи не потребує розморожування.

Переваги

AEG - Вбудована морозильна камера - ABR81816NC

Сенсорна панель керування, яка забезпечує точні налаштування

Дисплей із сенсорним керуванням надає контроль над умовами зберігання продуктів. Керування є настільки чутливим, що можна точно задавати налаштування одним дотиком. На дисплеї є інформація про температуру й обрані функції.

AEG - Вбудована морозильна камера - ABR81816NC

Ідеальне закриття дверцят кожен раз

Завдяки спеціальним дверним петлям цей вертикальний морозильник забезпечує м'яку і точну роботу при закриванні дверей, в той же час гарантуючи, що двері залишаться в центрі уваги.

AEG - Вбудована морозильна камера - ABR81816NC

Морозильник із рішенням для зберігання великих предметів

Ящик MaxiBox був спеціально виготовлений як рішення для зберігання продуктів великого розміру в морозильнику. Цей ящик дає змогу організувати простір найефективнішим чином відповідно до своїх потреб.

AEG - Вбудована морозильна камера - ABR81816NC

Бездоганно свіжі продукти — просто з морозильника

Використовуючи функцію «Frostmatic» цей морозильник швидко досягає максимальної морозильної потужності для швидкого заморожування продуктів. Після того, як усі продукти заморожені, прилад відновлює стандартне налаштування.

Аксесуари

Вам може сподобатися

AEG - Вбудована морозильна камера - ABR682F1AF
Вбудована морозильна камера

Компактний морозильник 3000 легко поміститься у найменшому куточку вашої кухні. Ви зможете його встановити якраз там, де це вам підійде. Зовнішня витонченість і внутрішній простір. Цей компактний морозильник — ідеальне рішення для максимально ефективного ви...

AEG - Вбудована морозильна камера - ABR818F6NC
Вбудована морозильна камера

Технологія No Frost запобігає накопиченню інею в морозильнику. Продукти зберігатимуться краще, ніж будь-коли, а морозильник працюватиме з оптимальною ефективністю.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
червона тканина в повітрі