Деталі продукту

Завдяки своїй потужній та надійній роботі витяжка серії 5000 ефективно очистить повітря на вашій кухні від запахів. Насолоджуйтесь комфортним приготуванням – щоразу.

Переваги

AEG - Cooker hood 60 cm - DPB3622S

LED підсвічування для більш вишуканого приготування

Наші світлодіодні лампи споживають набагато менше енергії, мають набагато більший термін служби. Також вони забезпечують відмінне освітлення, щоб ви не пропустили жодної деталі під час приготування їжі.

AEG - Cooker hood 60 cm - DPB3622S

Витяжка, на яку можна покластися

Ефективна витяжка забезпечить свіже повітря на кухні. Її надійний двигун допоможе ефективно зменшити і усунути запахи від готування.

Максимальна фільтрація щоразу

Високофункціональний фільтр, який вловлює та видаляє жири та запахи під час приготування їжі. З'ємний фільтр можна мити в посудомийній машині, забезпечуючи безперервну роботу витяжки.

Налаштування витяжки. За вашим бажанням. З механічним керуванням

Інноваційні механічні елементи керування допомагають керувати функціями витяжки з більшою зручністю. Від зміни швидкості вентилятора до регулювання підсвічування - повністю контролюйте процес приготування.

AEG - Cooker hood 60 cm - DPB3622S

Швидкий та надійний та найкращий на своєму рівні монтаж

Для швидкого й точного та найкращого на своєму рівні монтажу нової витяжки скористайтеся рішеннями PerfectFit. З ними встановлення обладнання потребуватиме на 25% меншої кількості дій без використання додаткових інструментів і буде надзвичайно легким та зрозумілим, аби з ним впоратись самому.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels