Деталі продукту

Стильний дизайн 8000 Breeze Hood безшумно видаляє стійкі запахи завдяки нашій технології тихого повітря. Тепер щоразу, коли ви готуєте, ви зможете насолоджуватися спокійною атмосферою на кухні без диму.

Переваги

Свіже повітря - легко та безшумно.

Витяжка AEG з елегантним дизайном безшумно видаляє запахи, що залишилися, завдяки технології виключно тихого відведення повітря. Вона допоможе легко та безшумно покращити атмосферу на кухні.

Hob2Hood. Керуйте без допомоги рук

Hob2Hood автоматично регулює рівень потужності та підсвічування витяжки, а ви концентруєтеся на ключових моментах приготування своєї страви.

Потужний двигун. Чистіше повітря на кухні

Готуйте стейк на сковороді або обсмажуйте лосось на великому вогні - високопродуктивний двигун подбає про свіжість повітря на кухні. Хвилюватися нема про що - адже ви знаєте, що в будинку завжди буде комфортна і сприятлива атмосфера.

LED підсвічування для більш вишуканого приготування

Наші світлодіодні лампи споживають набагато менше енергії, мають набагато більший термін служби. Також вони забезпечують відмінне освітлення, щоб ви не пропустили жодної деталі під час приготування їжі.

Максимальна фільтрація щоразу

Високофункціональний фільтр, який вловлює та видаляє жири та запахи під час приготування їжі. З'ємний фільтр можна мити в посудомийній машині, забезпечуючи безперервну роботу витяжки.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels