Деталі продукту

Витяжка 9000 SilenceTech практично безшумно позбавить вашу кухню від неприємних запахів під час приготування їжі. Майже безшумна робота витяжки створить бездоганну атмосферу на вашій кухні.

Переваги

AEG - 90 cm cooker hood - DVE5971HB

Silencetech. Ефективне очищення повітря. Практично безшумна робота

Silencetech – це інноваційна технологія преміум-класу для очищення повітря на кухні. Вона допомагає створити в кухні приємну атмосферу без диму, забезпечуючи практично безшумну роботу.

AEG - 90 cm cooker hood - DVE5971HB

Свіже повітря - легко та безшумно.

Витяжка AEG з елегантним дизайном безшумно видаляє запахи, що залишилися, завдяки технології виключно тихого відведення повітря. Вона допоможе легко та безшумно покращити атмосферу на кухні.

AEG - 90 cm cooker hood - DVE5971HB

Hob2Hood. Керуйте без допомоги рук

Hob2Hood автоматично регулює рівень потужності та підсвічування витяжки, а ви концентруєтеся на ключових моментах приготування своєї страви.

AEG - 90 cm cooker hood - DVE5971HB

Потужний двигун. Чистіше повітря на кухні

Готуйте стейк на сковороді або обсмажуйте лосось на великому вогні - високопродуктивний двигун подбає про свіжість повітря на кухні. Хвилюватися нема про що - адже ви знаєте, що в будинку завжди буде комфортна і сприятлива атмосфера.

AEG - 90 cm cooker hood - DVE5971HB

LED підсвічування для більш вишуканого приготування

Наші світлодіодні лампи споживають набагато менше енергії, мають набагато більший термін служби. Також вони забезпечують відмінне освітлення, щоб ви не пропустили жодної деталі під час приготування їжі.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels