Поради з вибору - Прально-сушильні машини

ЗНАЙДІТЬ КРАЩУ СУШАРКУ ДЛЯ ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ ДЛЯ ВАС З НАШИМИ ПОРАДАМИ З ВИБОРУ

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНА ПРАЛЬНО-СУШИЛЬНА МАШИНА

Кожна прально-сушильна машина AEG призначена для значного зниження споживання енергії та води при чищенні і догляді за вашою пральною машиною відповідно до найвищих стандартів. Номінальні значення енергії для пральної машини AEG варіюються від A до A-40%. Це означає, що машини з найвищим рейтингом AEG працюють на 40% більше ефективніше, ніж потрібно для оцінки А. Деякі технології можуть сприяти підвищенню енергетичного рейтингу. До них відносяться інверторні двигуни, технологія ProSense або SensiDry, наша технологія теплового насосу.

РОЗМІРИ ПРАЛЬНОЇ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ

Якщо у вас мало місця, ви можете розглянути можливість використання пральної машини два в одному. Отримаєте всі зручності окремих машин без шкоди для простору. Існує два види пральних сушарок: вбудовані та окремо розташовані. Вбудована або окремо розташована машина при установці закрита панеллю, що дозволить вам вписати прально-сушильну машину навіть в інтер'єр кухні.

МІСТКІСТЬ

Місткість для сушки трохи менше, ніж прання, оскільки для сушіння білизни потрібно більше місця для циркуляції повітря. Фактори, які слід враховувати:

Кількість членів сім'ї: велика родина або одна людина

Звички: скільки разів на тиждень ви перете?

Обсяг прання: наприклад: постільна білизна, пухові ковдри та штори вимагають більшого барабана для досягнення найкращих результатів.

Всі прально-сушильні машини AEG обладнані технологією ProSense. ProSense використовує вдосконалені датчики вологості і температури, щоб регулювати споживання енергії для великих і малих завантажень. Це економить час, гроші і забезпечує надійний захист вашого одягу.

Розумна прально-сушильна машина

З застосунком My AEG Care підключіть вашу машину до вашого смартфону для досягнення найкращих результатів з догляду за вашим одягом. Просто відкрийте програму, виберете температуру, тип тканини і колір. My AEG Care підбере потрібну програму. Для індивідуального догляду за білизною з вашого смартфона.

ПРОГРАМИ 2-в-1

Використовуйте програму прання і сушіння для ефективного догляду за невеликим завантаженням, щоб ви могли отримати речі, які не потребують прасування, завдяки одній програмі.

ПРОГРАМИ

Не існує такого поняття, як "універсальна програма" в догляді за білизною. Різні люди, різні тканини, різні потреби. Ось чому наші пральні машини з сушкою оснащені різними програмами:

 • Black delicates
  Вовна

  Делікатна сушка та прання вовняних речей в одній програмі.

 • White shirt
  Обробка парою

  Зменшіть складки сухого одягу або освіжіть і видаліть запахи.

 • Pile of clothes
  Анти-алергія

  Програма розроблена спеціально для людей, які страждають від алергії.

   

 • Houdini jacket
  Верхній одяг

  Система DualSense автоматично підбирає налаштування циклу відповідно до типу тканини в завантаженні і відновлює водовідштовхувальні властивості.

Сертифікації

Сертифікація Woolmark є знаком схвалення від компанії Woolmark. Це означає, що всі наші пральні машини AEG досить м'які для вовни та делікатних тканин - як в циклах прання, так і в процесі сушіння.

Турбота про ваш гардероб

Це прально-сушильна машина, яку ви чекали. Єдине по-справжньому відповідне рішення для вашого одягу. Здатність сушити все, що ви перете, за один раз, ÖKOKombi з першою на ринку технологією SensiDry® забезпечить турботу про ваш гардероб.

Пральна машина AEG адаптує програму до різних тканин – чи то шовк, делікатні тканини, вироби з вовни або одяг для вулиці - і використовує тепловий насос. Переконайтеся, що все, що у вас є, ретельно і рівномірно випране та висушене, кожний предмет збережений. Будьте впевнені в тому, що ваш одяг збереже свою форму і стан.

 • Thermometer icon
  Технологія SensiDry®

  М'яке і енергоефективне сушіння при більш низьких температурах.

 • Holding butterfly icon
  Технологія DualSense®

  Дозволяє безпечно прати і сушити навіть делікатні тканини і вироби з вовни.

 • 3 t-shirts icon
  Технологія ProSense®

  Автоматично регулює час, воду і споживання енергії відповідно до завантаження.

ТЕХНОЛОГІЯ SENSIDRY®

Знижує температуру сушіння майже вдвічі - зменшуючи пошкодження та зношення, а також зберігаючи текстуру ваших тканин.

ЕКОНОМТЕ ДО 40% ЕНЕРГІЇ І ВОДИ

Наша перша у світі прально-сушильна машина з технологією SensiDry® і тепловим насосом.

ÖKOKombi використовує неперевершені знання тканини для самих ефективних і економічних програм. Це дозволяє заощадити до 40% енергії і води в кожному циклі в порівнянні з іншими машинами.

СУШІТЬ ВСЕ СВОЄ ПРАННЯ ЗА ОДИН РАЗ

Ви можете завантажити машину вранці і розвантажити після роботи - ваш кращий наряд буде чистим, сухим і готовим до вечірки. Зниження нагріву, контроль обертання - все від делікатних речей до вуличного одягу буде ретельно випране і висушене за один раз. Максимум зручності і безкомпромісний догляд за одягом.

НОН-СТОП ЗА 3 ГОДИНИ

Програма «Нон-стоп 3год/3кг» пере і сушить завантаження до 3 кг всього за три години. Нерозривний цикл прання і сушіння дає вам готовий до носіння одяг за першою вимогою. Максимум зручності і безкомпромісний догляд за одягом.

ПРАННЯ І СУШІННЯ: ЗАХИСТ НА ДОВГИЙ ТЕРМІН

Чудові результати в короткі терміни з мінімальним енергоспоживанням з технологією ÖKOMix.

У пральних машинах AEG серії 8000 використовується технологія ÖKOMix, яка змішує миючі засоби з водою перед їх запуском в барабан. Таке попереднє змішування забезпечує рівномірний розподіл порошку і кондиціонера по всій тканини. Ваші речі стануть ще чистіше, зберігши відмінний вид. Все за один раз. І все за менший час завдяки програмі ÖKOPower Нон-стоп, яка пере та сушить 5 кг за 4 години.

 • T-shirt icon
  Технологія ÖKOMix

  Унікальне попереднє змішування миючих засобів з водою для досягнення чудових результатів.

 • Holding butterfly icon
  Технологія DualSense®

  Дозволяє безпечно прати і сушити навіть делікатні тканини і вироби з вовни.

 • 3 t-shirts icon
  Технологія ProSense®

  Автоматично регулює час, воду і споживання енергії відповідно до завантаження.

ВСІ ВОЛОКНА ЗАХИЩЕНІ

Попереднє змішування миючих засобів призводить до більш ефективного розподілу по тканині. Це означає, що вони досягають і піклуються про кожну частину одягу, гарантуючи, що кожне волокно ретельно очищено, ідеально захищене і підготовлено для максимально рівномірного висихання.

КРАЩИЙ ЗАХИСТ ЗА КОРОТКИЙ ЦИКЛ. БЕЗ КОМПРОМІСІВ.

Лідер ринку за економічністю і продуктивністю, технологія ÖKOPower дозволяє провести повний цикл прання і сушіння 5 кг білизни всього за 4 години. Чудові результати в короткі терміни з мінімальним енергоспоживанням.

ДБАЙЛИВИЙ ПІДХІД ДО ВАШОЇ ОДЯГУ

Деякі тканини - водовідштовхувальні, вовняні - вимагають спеціального догляду. Нова прально-сушильна машина Kombi оснащена технологією DualSense, яка гарантує дбайливе ставлення до всіх типів тканин.

Технологія DualSense автоматично коригує тривалість прання і сушіння, на основі з даних про обсяг завантаженої білизни. Зручні і економічні програми зберігають ваш час, воду і електроенергію.

 • Holding butterfly icon
  Технологія DualSense®

  Дозволяє безпечно прати і сушити навіть делікатні тканини і вироби з вовни.

   

 • 3 t-shirts icon
  Технологія ProSense®

  Автоматично регулює час, воду і споживання енергії відповідно до завантаження.

 • 1h/1kg circle icon
  60-хвилинний цикл прання і сушіння

  Виперіть і висушіть одяг всього за 60 хвилин.

ТЕХНОЛОГІЯ DUALSENSE®

Технологія DualSense забезпечує вкрай дбайливе ставлення до найделікатніших тканин. Ви можете довірити цій машині делікатну білизну, офісні костюми і верхній одяг - все буде випране і висушене дуже якісно і дуже дбайливо. Насолоджуйтеся зручністю комплексного і повного догляду за речами.

ПОВНИЙ ДОГЛЯД ВЕРХНЬОГО ОДЯГУ ЗА ОДИН ЦИКЛ

Без належного догляду верхній одяг може швидше зношуватися і втратити свою функціональність. З DualSense® функціональність може бути збережена і відновлена - від водовідштовхувальних властивостей до повітропроникності.

ПІКЛУЄТЬСЯ ВДВІЧІ ЕФЕКТИВНІШЕ*

Технологія ProSense® регулює час, воду і споживання енергії відповідно до розміру завантаження, навіть якщо це всього одна сорочка всієї вашої щотижневої білизни. Завдяки спеціальним датчикам, які будуть інтелектуально контролювати настройки циклу і стежити за тим, щоб ваш одяг прався тільки протягом необхідної кількості часу. Це гарантує, що тканини страждають від меншого зносу, довше зберігаючи колір і текстуру.

* Тест, проведений Ritex в грудні 2015 року (№ 15CR00099)

ПЕРІТЬ І СУШІТЬ НАВІТЬ ВИРОБИ ІЗ ШЕРСТІ ТА ДЕЛІКАТНИХ ТКАНИН

Ця пральна машина з сушкою має сертифікат Woolmark Blue для процесів прання і сушіння, здатна безпечно прати і сушити навіть найделікатніші тканини, такі як вироби з вовни, віскози та акрилу, так що вони зберігають свою форму. Тканини отримують особливий догляд, який їм необхідний.