Поради з вибору - Сушильні машини

Підберіть собі ідеальну сушильну машину з нашими порадами з вибору

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ

AEG пропонує широкий асортимент сушильних машин з класом енергоефективності від B до A +++. (A +++ є найбільш енергоефективним і буде надавати найбільший вплив на витрати на електроенергію.) Складна технологія теплового насоса може заощадити до 40% енергії в порівнянні з конденсаційними, що робить його економічно ефективним рішенням.

Сучасні датчики вологості і температури в системі ProSense® дозволяють коригувати час і енерговитрати на будь-який цикл сушки. Це дозволяє економити час і електроенергію, забезпечуючи дбайливе ставлення до тканини.

Порада: не переповнюйте сушилку. Якщо ви залишите місце, щоб «дихати», ваш одяг висохне швидше.

ПРОСТІР ТА МІСЦЕ УСТАНОВКИ

Перший крок у виборі сушильної машини - переконатися, що у вас є для цього місце.

Ширина 60 см - у вас поміститься стандартна сушильна машина.

Менше < 60 см - компактна сушильна машина відмінно підходить для невеликих приміщень.

Крім того, якщо у вас є стандартна пральна машина з фронтальним завантаженням, ви можете встановити стандартну сушилку зверху, завдяки монтажному комплекту.

Порада: не вистачає місця? Подумайте про купівлю прально-сушильної машини.

МІСТКІСТЬ

Коли ви думаєте про місткість, потрібно враховувати не тільки скільки кілограмів білизни ви можете помістити в свою машину, а ще:

Кількість членів сім'ї: велика родина або одна людина

Звички: скільки разів на тиждень ви перете і сушите?

Обсяг сушки: наприклад, постільна білизна, пухові ковдри та штори вимагають більшого барабана для досягнення найкращих результатів.

Всі сушильні машини AEG обладнані технологією ProSense®. Сучасні датчики вологості і температури в системі ProSense дозволяють коригувати час і енерговитрати на будь-який цикл сушки. Це дозволяє економити час і електроенергію, забезпечуючи дбайливе ставлення до тканини.

СУШКА ДЕЛІКАТНИХ ТКАНИН ТА ШЕРСТІ

Наші сушильні машини AEG містять програми для 93% типів тканин, таких як: синтетика, денім, бавовна, шерсть, шовк, пух, мереживо та інші делікатні тканини, включаючи програми:

 • Black delicates
  Делікатне прання

  Наша програма для вовни гарантує відсутність усадки. Ряд наших сушильних машин має сертифікат Woolmark.

  А сушка шовку в наших машинах призводить до меншого утворення складок в порівнянні з природною сушкою.

 • Верхній одяг
  Верхній одяг

  Допоможіть своїй улюбленій лижній куртці залишитися новою в кінці сезону. Скористайтеся відповідною програмою і відновіть водовідштовхувальні властивості вашого одягу.

   

   

 • Orange down jacket
  Пухові вироби

  Використовуйте цю програму для захисту зовнішнього вигляду пуховиків і збереження їх теплоізоляційних властивостей до 30 відсотків більш ефективним, ніж природною сушкою.

 • Grey duvets
  Ковдри

  Ми розробили програму для обробки великих виробів, таких як ковдри і простирадла.

  Сумісність з пральними машинами. Ви можете легко підібрати пару для вашої сушильної машини. Таким чином, ви можете оптимізувати простір, встановивши сушильну машину на пральну або поставивши їх поруч.

Сумісність з пральними машинами

Ви можете легко підібрати пару для вашої сушильної машини. Таким чином, ви можете оптимізувати простір, встановивши сушильну машину на пральну або поставивши їх поруч.


Two Machines

Сушильні машини з функцією пари

Технологія ProSteam використовує пару як швидкий і простий спосіб розгладити і освіжити одяг, щоб він був готовий до носіння. Коротка делікатна програма зменшує складки на сухих тканинах.

СЕНСОРНІ СУШКИ

Кожна сушарка AEG з нашого асортименту 6000, 7000 і 8000 обладнана технологією ProSense. Вдосконалені датчики вологості і температури визначають, коли тканини висихають, і зупиняють програму. ProSense економить час і енергію і захищає речі від пересушування. Технологія AEG 3D Scan доступна для моделей серії 9000. Унікальний датчик визначає вологість на поверхні і всередині речей. Результат: тканина - від шерсті до шовку і навіть пуху - обробляється з акуратністю і турботою.

РОЗУМНІ СУШИЛЬНІ МАШИНИ

З застосунком My AEG Care підключіть вашу машину до вашого смартфону для досягнення найкращих результатів по догляду за одягом. Просто відкрийте програму, оберіть температуру, тип тканини і колір. My AEG Care підбере потрібну програму. Для індивідуального догляду за білизною з вашого смартфону.

ЗБЕРЕЖІТЬ МІСЦЕ І ЧАС

Природна сушка вимагає більше місця і часу, ніж в сушильній машині, а також після природного сушіння більше складок, які вимагають прасування. Сушильні машини AEG набагато швидше. Ви можете 365 днів на рік насолоджуватися комфортним і простим сушінням.

Сертифікація

Сертифікація Woolmark є знаком схвалення від компанії Woolmark. Це означає, що всі наші сушильні машини AEG досить м'які для вовни та делікатних тканин.

ЕФЕКТИВНІСТЬ СУШИЛЬНОЇ МАШИНИ. З ТУРБОТОЮ І ОХАЙНІСТЮ

Представляємо сушилку для білизни серії AEG 9000, розроблену для забезпечення високої точності з експертним захистом. Унікальна технологія 3DScan зчитує вологість завантажених речей, розумно коригуючи час роботи - для неперевершеного збереження тканини. Зберігається до 30% теплоізоляції в пуховиках в порівнянні з повітряною сушкою речей. Так що ви можете довіряти вашим улюбленим речам, які будуть висушені з оптимальною турботою Не бійтеся сушити свій гардероб, з машиною, яка створена для досконалості.

 • Jacket icon
  Технологія 3DScan

  Унікальний датчик вимірює вологість глибоко всередині одягу для точного висихання.

 • Mix XL letters icon
  Програма Mix XL

  Унікальне попереднє змішування миючого засобу, пом'якшувача і води для досягнення кожного волокна.

 • 2 hands in circle icon
  Система AbsoluteCare®

  Інтелектуальні рухи барабана і регулювання температури для максимального догляду за вашим одягом.

СМІЛИВО СУШІТЬ СВІЙ ГАРДЕРОБ

Пуховики зберігають свій зовнішній вигляд і забезпечують до 30% більш високу теплоізоляцію в порівнянні з сушінням на повітрі. 

ГОТОВИЙ ДО НОСКИ ОДЯГ

Бавовна і синтетика, висушені разом без необхідності сортування різних тканин, знаючи, що на кожному виробі складки будуть на 30% менше і менше жорсткими у порівнянні з сушінням на повітрі.

 

ШОВК СУШИТЬСЯ КРАЩЕ, НІЖ СУШКА НА ПОВІТРІ

Система AbsoluteCare® означає, що вироби з 100% шовку тепер можна сушити в пральній машині. Так само ніжно, як і з природною сушкою, шовк зберігає свою форму і дає навіть менше складок, ніж природна сушка на повітрі.

ЗАХИСТ ВОВНЯНОГО СВЕТРА

Ніколи раніше не наважувалися сушити вовняні речі, шовк або одяг для вулиці? Тепер ви можете сушити все, що ви перете. Від самого м'якого шерстяного светра до ділової сорочки, яку ви носите кожний день. Наші сушильні машини оснащені унікальною системою AbsoluteCare® - спеціально адаптованої програмою, що дозволяє точно контролювати рух і температуру сушильного барабана. Светри збережуть форму і текстуру, без єдиної складки.

 • Two hands in circle icon
  Система AbsoluteCare®

  Спеціально адаптована програма дозволяє точно контролювати рух і температуру сушильної машини.

 • Thermometer icon
  Технологія SensiDry®

  Дбайлива сушка при низькій температурі.

 • 3 shirts icon
  Технологія ProSense®

  Автоматичне регулювання часу сушіння і енергоспоживання в залежності від обсягу завантаження.

ГАРАНТІЯ ВІДСУТНОСТІ УСАДКИ*

Система AbsoluteCare® сушить ваші улюблені речі, навіть вироби, призначені тільки для ручного прання, без усадки. Наша спеціальна програма для вовни так само дбайлива, як і природна сушка.

* У порівнянні з сушінням в розправленому вигляді

ЗБЕРІГАЄ ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ КРАЩЕ, НІЖ ПРИРОДНА СУШКА

Наша нова програма сушіння для водонепроникних і повітропроникних тканин навіть краще, ніж природна сушка. Програма використовує необхідну кількість тепла для відновлення водовідштовхувальної мембрани в водонепроникному одязі.

ТАКА Ж ДБАЙЛИВА СУШКА ЯК І ПРИРОДНА СУШКА

Перегляньте сушильну машину для кожної тканини у вашому гардеробі з нашої серією 8000 с системою AbsoluteCare®. Вона утримує тонкі волокна в повітрі і сушить їх на низькій швидкості, так що ви можете бути впевнені, що навіть 100% шовковий одяг збереже свою форму і вийде з меншою кількістю складок, ніж природна сушка на повітрі.

ПРЕДСТАВЛЯЄМО SHEER BLOUSE ЗАХИСТ

Раніше, сушити речі в сушильній машині означало піддавати одяг високій температурі. А висока температура - це те, чому не повинен піддаватися ваш одяг. Ваш трикотаж, бавовняні футболки, ділові сорочки - одяг, який ви носите кожного дня - потребують особливого догляду, щоб речі відчували себе особливими. Технологія AEG SensiDry® сушить тканини при половині температури традиційних сушильних машин, без істотного збільшення часу сушіння. Забезпечення того, щоб речі ніколи не піддавалися непотрібному нагрівання. Зменшення зносу. Ви переконаєтеся, що одяг, який ви носите часто, виглядає і відчувається як нова, кожний день.

 

Читати ще
 • Thermometer icon
  Технологія SensiDry®

  Дбайлива сушка при низькій температурі.

 • 3 t-shirts icon
  Технологія ProSense®

  Автоматичне регулювання часу сушіння і енергоспоживання в залежності від обсягу завантаження.

 • Stopwatch icon
  Технологія Quicker drying

  Удосконалений дизайн потоку повітря, висушує одяг швидше та ефективніше.

ТЕХНОЛОГІЯ AEG SENSIDRY®

Технологія SensiDry® використовує майже в два рази менше температури, ніж звичайні сушарки, що знижує пошкодження і зношення, а також зберігає текстуру ваших тканин.

СИСТЕМА ФІЛЬТРІВ ÖKOFLOW

З новим двошаровим фільтром і ущільненням вам потрібно очистити тільки один фільтр. Новий фільтр гарантує, що сушарка підтримує споживання енергії на найнижчому рівні.

ЩОДЕННЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ

Одяг, який піддається занадто сильному нагріванню і руху не прослужать довго. Технологія ProSense® в сушильних машинах AEG точно коригує тривалість і температуру циклу, не допускаючи пересушування. Тепер сушка тканини проходить під постійним суворим контролем. Незалежно від того, сушите ви одну сорочку або повне завантаження, програма відрегулює відповідно до мінімального необхідного часу. Зменшення зносу. Захист тканини. Економія енергії і часу. Ваш повсякденний одяг ефективно висушується, постійно контролюється від сушки до сушіння.

 • 3 t-shirts icon
  Технологія ProSense®

  Регулювання часу сушки і енергоспоживання в залежності від обсягу завантаження.

   

 • Clock icon
  Відкладений старт

  Автоматичний запуск циклу сушіння у зручний для вас час.

   

 • Round arrow icon
  Повністю змінні дверцята

  Дверцята можна встановити в 4 різних положеннях, забезпечуючи повний доступ при будь-яку установку машини.

ЕКОНОМТЕ ЧАС І ЕНЕРГІЮ

Технологія ProSense® в сушильних машинах серії 6000 використовує вдосконалені датчики вологості і температури для регулювання часу сушіння та енергоспоживання для кожного розміру завантаження.

Повністю змінні дверцята

Ця сушильна машина оснащена повністю змінними дверцятами. Дверцята можна встановити в 4 різних положеннях, забезпечуючи повний доступ при будь-якій установці машини.