Деталі продукту

AEG-Electrolux914 606 020

Переваги

Ідеальні результати прання і сушіння – навіть для великих завантажень

Вбудовану пральну машину із сушкою оснащено надзвичайно об'ємним барабаном. Це дозволяє прати набагато більші завантаження й отримати відмінні результати прання і сушіння.

Вбудовувана малогабаритна пральна машина із сушкою

Ця нова вбудована пральна машина із сушкою може прати до 7 кг та сушити до 4 кг одягу, а також ідеально та ненав'язливо вписується в будь-яку кухню.

Повністю захистіть себе від збитків

Ця пральна машина з функцією сушіння захистить вас від затоплень. Система Aqua-Control запобігає витіканню води й попереджає вас про подібні ситуації.

Надзвичайно висока швидкість віджимання, яка скорочує час сушіння

Завдяки високій швидкості віджимання у 1400 об/хв. цикл віджимання цієї пральної машини є надзвичайно ефективним, що дозволяє заощадити час сушіння білизни в сушильній машині.

Вам може сподобатися

AEG - Вбудована пральна машина з сушкою - L8WBE68SRI
Вбудована пральна машина з сушкою

Вбудована прально-сушильна машина 7000 від AEG поєднується з іншими приладами, працює тихо та забезпечує повний догляд за делікатними тканинами. Технологія DualSense індивідуально підбирає температуру та рух барабану для кожного завантаження, здійснюючи пра...

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
червона тканина в повітрі