Деталі продукту

Система GlassCare допомагає захистити посуд із тонкого скла. Для утримання положення склянок у ній застосовується кріплення SoftSpikes, а також унікальна нижня полиця, яка надійно фіксує бокали з ніжкою, захищаючи їх від надмірної вібрації, яка може спричинити пошкодження.

Переваги

AEG - Вбудована посудомийна машина - FSR52917Z

Система GlassCare допомагає захистити скляний посуд від пошкодження

Система GlassCare захищає посуд із тонкого скла. Для утримання склянок у ній застосовується кріплення SoftSpikes на верхній полиці, а також унікальна нижня полиця, яка надійно фіксує бокали з ніжкою, захищаючи їх від надмірної вібрації, яка може спричинити пошкодження.

MaxiFlex: регульовані відділення і зручність миття

Конструкція ящика MaxiFlex дозволяє розміщувати кухонне приладдя майже будь-яких, навіть незручних, форм і розмірів. Гнучкі роздільники і доведена до максимуму глибина дозволяє підлаштуватися під кожне завантаження. Ідеальне завантаження і миття більшості предметів за один раз.

AEG - Вбудована посудомийна машина - FSR52917Z

Потужне миття посуду. З SatelliteClean®

Відкрийте для себе бездоганне миття посуду з SatelliteClean®. Цей розпилювач має втричі краще покриття, ніж звичайні. Оскільки подвійне веретено, що обертається, постійно змінює кут розпилювання. Вода досягає кожного куточка. Для повного очищення.

AEG - Вбудована посудомийна машина - FSR52917Z

Простий шлях до раціонального миття посуду

Раціональне миття посуду - це легко. Використовуйте повзунок QuickSelect на сенсорному екрані, щоб вибрати бажаний час циклу, а екометр підкаже вам найбільш екологічну програму для економії електроенергії та води за допомогою візуальних зелених смужок.

AEG - Вбудована посудомийна машина - FSR52917Z

Природнє сушіння

Нова технологія AirDry дозволяє максимально підвищити продуктивність сушіння при природному потоці повітря. Двері автоматично відкриваються на 10 см, коли цикл знаходиться на останньому етапі. Це зменшує витрати на енергію.

Десять років гарантії на інверторний двигун

Будьте спокійні, знаючи, що на двигун надається десять років гарантії. Ця гарантія розповсюджується на пошкодження, які можуть виникнути під час роботи, перевезення, а також загального обслуговування.

При купівлі посудомийної машини на двигун надається стандартна гарантія 1 рік. Для отримання розширеної гарантії на двигун (+9 років до стандартної) потрібно зареєструвати прилад за посиланням та отримати сертифікат на ваш email.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels