Деталі продукту

Велика місткість цього холодильника дозволяє зберігати ще більше продуктів в оптимальному стані.

Переваги

Абсолютно свіжа їжа завдяки регулюванню умов зберігання

Технологія «DynamicAir» підтримує рівномірність температури по всьому об'єму холодильника, що гарантує безпеку зберігання будь-яких свіжих продуктів.

AEG - Окремо стоячий холодильник - RKE73211DM

Повністю контролюйте налаштування за допомогою сенсорної панелі керування

Дисплей із сенсорним керуванням надає повний контроль над умовами зберігання продуктів. Ви зможете точно задавати налаштування одним дотиком. На дисплеї відображається інформація про температуру й обрані функції.

AEG - Окремо стоячий холодильник - RKE73211DM

Холодильник освітлений яскраво та рівномірно

Компанія AEG обладнала цей холодильник світлодіодними лампами. Внутрішнє освітлення дає більш яскраве світло, що світить рівномірно. Світлодіодні лампи є більш енергоефективними, що означає менші рахунки за електроенергію.

AEG - Окремо стоячий холодильник - RKE73211DM

Оптимальне місце для зберігання для ідеальних результатів

Завдяки місткому ящику для зберігання, що висувається на телескопічних направляючих, і спеціальній внутрішній перегородці, цей холодильник забезпечує оптимальні умови зберігання.

AEG - Окремо стоячий холодильник - RKE73211DM

Цей холодильник швидко досягає оптимальної температури зберігання

Для охолодження покладених в холодильник продуктів до оптимальної температури потрібен час. Функція Coolmatic на короткий час знижує температуру в холодильнику після того, як ви поміщаєте в нього нові продукти для прискорення процесу.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
червона тканина в повітрі