Деталі продукту

Технологія DynamicAir підтримує постійний потік повітря для забезпечення стабільної температури у всьому холодильнику. Рівномірне охолодження кожної полиці, зверху донизу. Збереження продуктів та захист якості.

Переваги

Рівномірне охолодження кожної полиці. Завдяки технології DynamicAir

DynamicAir підтримує постійний потік повітря для забезпечення стабільної температури у всьому холодильнику. Кожна полиця рівномірно охолоджена для запобігання утворенню теплих зон. Перешкоджання росту бактерій. Збереження свіжості продуктів.

AEG - Вбудований холодильник - SKR818F1DC

Механізм плавного зачинення для м'якого та безшумного закривання дверцят

Точно сплановані петлі дверцят плавного зачинення допомагають запобігти випадковому відкриванню дверцят холодильника, що може призвести до втрат енергії та псування продуктів, і забезпечують приємне, надійне та безшумне закриття.

Точність регулювання завдяки сенсорному електронному управлінню

Електронне сенсорне управління: повний контроль над кожною функцією холодильника. Панель та світлодіодний дисплей дозволяють легко встановити температуру та інші налаштування. Точне встановлення всіх налаштувань для відмінного зберігання продуктів.

AEG - Вбудований холодильник - SKR818F1DC

Простір у холодильнику. Бездоганно адаптований з FlexiShelf

Відкрийте для себе гнучке зберігання з FlexiShelf. Передня секція легко пересувається під поличкою, аби вмістити більш високі предмети.

AEG - Вбудований холодильник - SKR818F1DC

Повністю висувна полиця. Для повного доступу

Повністю висувна полиця забезпечить повний огляд та доступ до свіжих продуктів. Завдяки інноваційній конструкції полицю можна висунути на всю довжину. Це дозволяє легко розміщувати та діставати продукти.

Аксесуари

Вам може сподобатися

AEG - Вбудований холодильник - SFR682F1AF
Вбудований холодильник 81.9 см

Холодильник 3000 з системою OptiSpace — ідеальне рішення з просторими полицями для зберігання продуктів на сім'ю. Відділення для овочів, м'яса і заморожування легко витягуються, що значно покращує і спрощує зберігання.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
червона тканина в повітрі