Деталі продукту

Холодильник 6000 DynamicAir підтримує постійний потік повітря для забезпечення стабільної температури у всьому холодильнику. Кожна полиця згори донизу охолоджується рівномірно, зберігаючи якість ваших продуктів.

Переваги

Рівномірне охолодження кожної полиці. Завдяки технології DynamicAir

DynamicAir підтримує постійний потік повітря для забезпечення стабільної температури у всьому холодильнику. Кожна полиця рівномірно охолоджена для запобігання утворенню теплих зон. Перешкоджання росту бактерій. Збереження свіжості продуктів.

Верхня електронна сенсорна панель керування дає змогу точно керувати функціями

Завдяки чутливому та чіткому дисплею розташованої зверху електронної сенсорної панелі керування ви можете точно встановлювати температуру та легко керувати функціями холодильника.

AEG - Вбудований холодильник - SKR818F1DC

Простір у холодильнику. Бездоганно адаптований з FlexiShelf

Відкрийте для себе гнучке зберігання з FlexiShelf. Передня секція легко пересувається під поличкою, аби вмістити більш високі предмети.

AEG - Вбудований холодильник - SKR818F1DC

Повністю висувна полиця. Для повного доступу

Повністю висувна полиця забезпечить повний огляд та доступ до свіжих продуктів. Завдяки інноваційній конструкції полицю можна висунути на всю довжину. Це дозволяє легко розміщувати та діставати продукти.

AEG - Вбудований холодильник - SKR818F1DC

Механізм плавного зачинення для м'якого та безшумного закривання дверцят

Точно сплановані петлі дверцят плавного зачинення допомагають запобігти випадковому відкриванню дверцят холодильника, що може призвести до втрат енергії та псування продуктів, і забезпечують приємне, надійне та безшумне закриття.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels