Деталі продукту

Холодильник 3000 з системою OptiSpace — ідеальне рішення з просторими полицями для зберігання продуктів на сім'ю. Відділення для овочів, м'яса і заморожування легко витягуються, що значно покращує і спрощує зберігання.

Переваги

Зберігайте відразу побагато. З OptiSpace.

Великий холодильник ідеально підходить для сімейного життя з великою кількістю місця між полицями. Ящики для овочів і фруктів, холодильні та морозильні ящики можуть бути від'єднані. Для чудового і зручного зберігання.

AEG - Вбудований холодильник - SFR682F1AF

Простір для заморожування. В холодильнику. Відділення «4 зірки»

Надійно заморожуйте продукти навіть у холодильнику. Чотиризіркове морозильне відділення дозволяє надійно заморожувати свіжі продукти до -18ºC навіть всередині холодильника. Ідеальне рішення для ефективного заморожування невеликої кількості продуктів або напівфабрикатів.

Встановлюйте і налаштовуйте функції і температуру за допомогою електронного управління

Електронне управління дозволяє здійснювати точне налаштування температури та інших функцій зберігання. Енергоефективний холодильник також забезпечує миттєвий відгук на ваші регулювання за допомогою панелі управління.

AEG - Вбудований холодильник - SFR682F1AF

Просторий ящик на всю ширину для довгих овочів будь-якої форми.

Просторий ящик на всю ширину для овочів розрахований на зберігання всього, що ви зможете купити. Тут помістяться навіть довгі овочі будь-якої форми. Огірки або селера — у цьому ящику для овочів усе розміститься зі зручністю.

Аксесуари

Вам може сподобатися

AEG - Вбудований холодильник - SKR818F1DC
Вбудована холодильна камера 176.9 см

Технологія DynamicAir підтримує постійний потік повітря для забезпечення стабільної температури у всьому холодильнику. Рівномірне охолодження кожної полиці, зверху донизу. Збереження продуктів та захист якості.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
червона тканина в повітрі