Деталі продукту

Щоб зберегти філе яловичини, свіжість омара та хрусткий зелений салат, потрібно правильно їх зберігати. Два відділення Zero Degree в холодильнику AEG дозволяють вибирати і налаштовувати параметри вологості і температури в кожному ящику.

Переваги

AEG - Вбудований холодильник - SKE81826ZC

Повністю контролюйте налаштування за допомогою сенсорної панелі керування

Дисплей із сенсорним керуванням надає повний контроль над умовами зберігання продуктів. Ви зможете точно задавати налаштування одним дотиком. На дисплеї відображається інформація про температуру й обрані функції.

AEG - Вбудований холодильник - SKE81826ZC

Простий у керуванні холодильник-морозильник

Відкриті двері холодильника призводять до витрат енергії та підвищення температури, що викликає псування продуктів. Ці двері самостійно зачиняються, якщо раптом залишити їх відчиненими — м'яко, тихо та точно.

Клас A++ - на 21% ефективніше класу A+

Система європейського енергетичного маркування незалежно оцінює побутові прилади відповідно до їх енергоефективністі та надала цьому холодильнику з морозильною камерою маркування енергоефективності A++. Різниця очевидна: вертикальний морозильник класу A++ на 21% енергоефективніший, ніж клас A+, в порівнянні з іншими класами.

AEG - Вбудований холодильник - SKE81826ZC

Холодильник освітлений яскраво та рівномірно

Компанія AEG обладнала цей холодильник світлодіодними лампами. Внутрішнє освітлення дає більш яскраве світло, що світить рівномірно. Світлодіодні лампи є більш енергоефективними, що означає менші рахунки за електроенергію.

Аксесуари

Вам може сподобатися

AEG - Вбудований холодильник - SKR818F1DC
Вбудована холодильна камера 176.9 см

Технологія DynamicAir підтримує постійний потік повітря для забезпечення стабільної температури у всьому холодильнику. Рівномірне охолодження кожної полиці, зверху донизу. Збереження продуктів та захист якості.

AEG - Вбудований холодильник - SFR682F1AF
Вбудований холодильник 81.9 см

Холодильник 3000 з системою OptiSpace — ідеальне рішення з просторими полицями для зберігання продуктів на сім'ю. Відділення для овочів, м'яса і заморожування легко витягуються, що значно покращує і спрощує зберігання.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
червона тканина в повітрі