Деталі продукту

Щоб зберегти філе яловичини, свіжість омара та хрусткий зелений салат, потрібно правильно їх зберігати. Два відділення Zero Degree в холодильнику AEG дозволяють вибирати і налаштовувати параметри вологості і температури в кожному ящику.

Переваги

AEG - Вбудований холодильник - SKE81826ZC

Повністю контролюйте налаштування за допомогою сенсорної панелі керування

Дисплей із сенсорним керуванням надає повний контроль над умовами зберігання продуктів. Ви зможете точно задавати налаштування одним дотиком. На дисплеї відображається інформація про температуру й обрані функції.

AEG - Вбудований холодильник - SKE81826ZC

Простий у керуванні холодильник-морозильник

Відкриті двері холодильника призводять до витрат енергії та підвищення температури, що викликає псування продуктів. Ці двері самостійно зачиняються, якщо раптом залишити їх відчиненими — м'яко, тихо та точно.

Клас A++ - на 21% ефективніше класу A+

Система європейського енергетичного маркування незалежно оцінює побутові прилади відповідно до їх енергоефективністі та надала цьому холодильнику з морозильною камерою маркування енергоефективності A++. Різниця очевидна: вертикальний морозильник класу A++ на 21% енергоефективніший, ніж клас A+, в порівнянні з іншими класами.

AEG - Вбудований холодильник - SKE81826ZC

Холодильник освітлений яскраво та рівномірно

Компанія AEG обладнала цей холодильник світлодіодними лампами. Внутрішнє освітлення дає більш яскраве світло, що світить рівномірно. Світлодіодні лампи є більш енергоефективними, що означає менші рахунки за електроенергію.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels