Теплова лампа KL1M

Рівномірна текстура та винятковий смак гарантовані

Спеціальна інфрачервона система нагріву запобігає втраті вологи та зберігає смак та текстуру ваших свіжоприготованих страв. Ви можете регулювати температуру відповідно до ваших потреб, переміщаючи лампу вгору або вниз.

Заощадження часу

З лампою підігріву ProHeat можна точно планувати свій обід чи вечерю. Поки ви подаєте страву на одній тарілці - можете тримати гарячою іншу. Завжди ідеальна температура для виняткового смаку.

Завжди ідеальна температура

Коли ви готуєте як професіонал, у вас немає часу чекати. Лампа для прогріву ProHeat не вимагає попереднього нагрівання. Просто ввімкніть її, і вона відразу готова до використання.

Готуйте як професійний шеф

З лампою підігріву ProHeat ви перетворюєте свою кухню у професійний ресторан. Її сучасний професійний дизайн - це перевага для будь-якої кухні.

Зберігайте ваш час

Лампа розігріву ProHeat ідеально підходить для делікатного розморожування. Це заощаджує дорогоцінний час і полегшує планування приготування страв.

Технічна специфікація

Ключові характеристики
Документи по продукту
Деталі
Інше
  • Номер продукту (PNC): 947 727 310

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Виникли питання?

Будь ласка ознайомтесь зі статтею або зверніться до служби Підтримки.

Гарантія

Вітаємо вас із придбанням побутової техніки "AEG"

Зворотній зв'язок

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб замовити послуги майстра або отримати відповіді на ваші питання. Ми доступні, як по телефону, так і електронній пошті.

Експлуатація без турбот

Зареєструйте свою техніку AEG і дозвольте нам зберегти вказану вами інформацію для подальшого швидкого доступу до інструкцій, інформації про покупку, гарантій та замовлення сервісного майстра - якщо він вам коли-небудь знадобиться. Дізнайтеся, як використовувати техніку на всі 100%, підписавшись на поради та рекомендації, та отримуйте їх на вашу поштову скриньку.

Зареєструвати прилад