Деталі продукту

З лампою підігріву ProHeat ви можете бути впевнені, що зможете насолоджуватися найкращими домашніми стравами за ідеальної температури. Лампа підігріває страву до моменту її подачі на стіл.

Переваги

Рівномірна текстура та винятковий смак гарантовані

Спеціальна інфрачервона система нагріву запобігає втраті вологи та зберігає смак та текстуру ваших свіжоприготованих страв. Ви можете регулювати температуру відповідно до ваших потреб, переміщаючи лампу вгору або вниз.

Заощадження часу

З лампою підігріву ProHeat можна точно планувати свій обід чи вечерю. Поки ви подаєте страву на одній тарілці - можете тримати гарячою іншу. Завжди ідеальна температура для виняткового смаку.

Завжди ідеальна температура

Коли ви готуєте як професіонал, у вас немає часу чекати. Лампа для прогріву ProHeat не вимагає попереднього нагрівання. Просто ввімкніть її, і вона відразу готова до використання.

Готуйте як професійний шеф

З лампою підігріву ProHeat ви перетворюєте свою кухню у професійний ресторан. Її сучасний професійний дизайн - це перевага для будь-якої кухні.

Зберігайте ваш час

Лампа розігріву ProHeat ідеально підходить для делікатного розморожування. Це заощаджує дорогоцінний час і полегшує планування приготування страв.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels