Рівномірна текстура та винятковий смак гарантовані

Спеціальна інфрачервона система нагріву запобігає втраті вологи та зберігає смак та текстуру ваших свіжоприготованих страв. Ви можете регулювати температуру відповідно до ваших потреб, переміщаючи лампу вгору або вниз.

Заощадження часу

З лампою підігріву ProHeat можна точно планувати свій обід чи вечерю. Поки ви подаєте страву на одній тарілці - можете тримати гарячою іншу. Завжди ідеальна температура для виняткового смаку.

Завжди ідеальна температура

Коли ви готуєте як професіонал, у вас немає часу чекати. Лампа для прогріву ProHeat не вимагає попереднього нагрівання. Просто ввімкніть її, і вона відразу готова до використання.

Готуйте як професійний шеф

З лампою підігріву ProHeat ви перетворюєте свою кухню у професійний ресторан. Її сучасний професійний дизайн - це перевага для будь-якої кухні.

Зберігайте ваш час

Лампа розігріву ProHeat ідеально підходить для делікатного розморожування. Це заощаджує дорогоцінний час і полегшує планування приготування страв.

Технічна специфікація

Ключові характеристики
Документи по продукту
Деталі
Інше
  • PNC: 947 727 310

Підтримка

tools-circle-aeg

Виникли питання?

Розшифруйте код помилки, можливо ви зможете відразу вирішити просту проблему самостійно і продовжити експлуатацію приладу

warranty-aeg

Гарантія

Вітаємо вас із придбанням побутової техніки "AEG"

speech-bubbles-circle-aeg

Зворотній зв'язок

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб замовити послуги майстра або отримати відповіді на ваші питання. Ми доступні, як по телефону, так і електронній пошті.