Деталі продукту

Шухляда для підігріву посуду стане чудовим доповненням вашої кухні. Підігріваючи тарілки перед подачею на стіл, їжа буде довше залишатися теплою. Готові страви зберігають потрібну температуру. Також страви можна дбайливо розморожувати. Це означає, що ваші страви завжди будуть готові до подачі в зручний для вас час.

Переваги

Циркуляція повітря. Для рівномірного розподілу тепла

Система циркуляції повітря у підігрівачі посуду гарантує рівномірний результат. Напрямок повітря забезпечує рівномірний розподіл тепла. Це означає, що кожна страва буде оптимальної температури як зовні, так і всередині.

Обережно розморожує та зберігає аромат

Висувна шухляда для підігріву ефективно розморожує продукти, використовуючи слабкий вогонь для збереження текстури та смаку продуктів. Завдяки ощадливому розморожуванню страви виходять дуже смачними.

Піднімайте тісто. На професійному рівні

Висувна шухляда для підігріву забезпечує відмінні результати вдома. На слабкому вогні тісто виходить ідеальної форми та текстури. Це означає, що ви можете створювати чудовий хліб як із пекарні.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels