Деталі продукту

Шухляда для підігріву посуду стане чудовим доповненням вашої кухні. Підігріваючи тарілки перед подачею на стіл, їжа буде довше залишатися теплою. Готові страви зберігають потрібну температуру. Також страви можна дбайливо розморожувати. Це означає, що ваші страви завжди будуть готові до подачі в зручний для вас час.

Переваги

Циркуляція повітря. Для рівномірного розподілу тепла

Система циркуляції повітря у підігрівачі посуду гарантує рівномірний результат. Напрямок повітря забезпечує рівномірний розподіл тепла. Це означає, що кожна страва буде оптимальної температури як зовні, так і всередині.

Обережно розморожує та зберігає аромат

Висувна шухляда для підігріву ефективно розморожує продукти, використовуючи слабкий вогонь для збереження текстури та смаку продуктів. Завдяки ощадливому розморожуванню страви виходять дуже смачними.

Піднімайте тісто. На професійному рівні

Висувна шухляда для підігріву забезпечує відмінні результати вдома. На слабкому вогні тісто виходить ідеальної форми та текстури. Це означає, що ви можете створювати чудовий хліб як із пекарні.

Аксесуари

Вам може сподобатися

AEG - Підігрівач посуду - KDE911424M
Підігрівач посуду

Ящик для підігріву є прекрасним доповненням до вашої духової шафи. Він нагріває тарілки і підтримує ваші страви теплими до того часу, коли ви будете готові їх подавати.

AEG - Підігрівач посуду - KDE911424B
Підігрівач посуду

Ящик для підігріву є прекрасним доповненням до вашої духової шафи. Він нагріває тарілки і підтримує ваші страви теплими до того часу, коли ви будете готові їх подавати.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
червона тканина в повітрі