Деталі продукту

Готуйте смачно, як у ресторані, за допомогою шафи серії 9000 SteamPro з функцією Steamify®. Використовуйте різні рівні нагрівання чи готуйте на парі або ж поєднуйте обидва методи приготування. Можна навіть використовувати сувід. Steamify® завжди гарантує смачний і соковитий результат.

Переваги

Автоматично регулюйте пару за допомогою функції Steamify®

За допомогою функції Steamify® встановіть бажану температуру, і духовка автоматично відрегулює рівень пари. Для здоровішої та смачнішої їжі. Приготування на пару виділяє найбагатші смаки та зберігає поживні властивості. А з функцією Steamify® це легко зробити.

AEG - Steam oven - BSK792280B

Страви ресторанного рівня у вас вдома

Професійні кухарі вже перейшли на готування Sous Vide (у вакуумі) для досягнення бездоганних результатів. SousVide принесе технологію ресторанної якості у ваш дім, дозволивши створювати страви, що перевершать ваші очікування.

AEG - Steam oven - BSK792280B

Готуйте до смаку, щоразу

Точно вимірючи температуру всередині страви термосенсор повідомить вас про готовність м'яса з Rare, Medium або Well done просмаження. Це стосується і готування риби та овочів саме так, як вам подобається.

Зручне готування в духовій шафі. За допомогою сенсорного дисплея EXCite

На сенсорному дисплеї EXCite ви можете отримувати доступ до різних функцій духової шафи, відповідно до продукту, який готується. Температура й час готування у духовій шафі також легко налаштовуються. Ви також можете безпосередньо отримати зворотний зв'язок та найбільш важливу інформацію.

AEG - Steam oven - BSK792280B

Швидкий час розігріву для швидкого приготування

Чудові та швидкі результати приготування - швидке нагрівання духовки дає вам більше часу, щоб насолодитися їжею з сім'єю та друзями.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels