Деталі продукту

Познайомтесь з новим су-шефом. Ваш новий інструмент в боротьбі за саме соковите каре ягняти і найніжніше філе лосося. Візьміть термощуп і замовте духовій шафі рівень підсмажування: з кров'ю, середнього або сильного прожарення. Великий шматок ніжного м'яса? Шоколадний фондан? Для ідеального контролю не буде потрібно навіть відкривати дверцята.

Переваги

AEG - Духова шафа - BPE642120M

Ідеальний результат з термосенсором

Завдяки термосенсору цієї духової шафи можна вимірювати температуру із самого центру страви під час процесу готування. Таким чином, ви незмінно отримуватимете ідеальний результат.

AEG - Духова шафа - BPE642120M

Усі необхідна вам інформація

Завдяки сенсорному РК-дисплею час, режим і температура приготування будуть у вашому повному розпорядженні, а також доступ до заздалегідь заданих рецептів.

AEG - Духова шафа - BPE642120M

Духова шафа, яка очищується сама

З одним дотиком функції піролітичного очищення забруднення, жир та залишки їжі у духовій шафі перетворюються на попіл, який можна легко витерти вологою ганчіркою.

AEG - Духова шафа - BPE642120M

Швидкий час розігріву для швидкого приготування

Чудові та швидкі результати приготування - швидке нагрівання духовки дає вам більше часу, щоб насолодитися їжею з сім'єю та друзями.

AEG - Духова шафа - BPE642120M

Рівномірне приготування кожноЇ страви

Ця духова шафа оснащена системою конвекції Hot Air, яка забезпечує рівномірну циркуляцію гарячого повітря у камері духової шафи. Завдяки цьому температура готування можє бути знижена на 20%, що заощадить час і електроенергію.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels