Деталі продукту

Познайомтесь з новим су-шефом. Ваш новий інструмент в боротьбі за саме соковите каре ягняти і найніжніше філе лосося. Візьміть термощуп і замовте духовій шафі рівень підсмажування: з кров'ю, середнього або сильного прожарення. Великий шматок ніжного м'яса? Шоколадний фондан? Для ідеального контролю не буде потрібно навіть відкривати дверцята.

Переваги

AEG - Духова шафа - BCM548370M

Ідеальний результат з термосенсором

Завдяки термосенсору цієї духової шафи можна вимірювати температуру із самого центру страви під час процесу готування. Таким чином, ви незмінно отримуватимете ідеальний результат.

Зручне керування. LED дисплей EXPlore із сенсорними кнопками

Відкрийте для себе новий спосіб користування духовою шафою за допомогою LED дисплея EXPlore із сенсорними кнопками. Яскравий інтерфейс надає можливість швидкого доступу та динамічного керування часом готування, температурою та багатьма іншими функціями.

AEG - Духова шафа - BCM548370M

Духова шафа з самоочищенням: приготуйтесь до бездоганної чистоти

Каталітичне очищення попереджує виникнення в духовій шафі шарів бруду та жиру. Досягаючи 250°C функція самоочищення автоматично видалить залишки продуктів. Бездоганно чиста духова шафа без жодних скребків.

AEG - Духова шафа - BCM548370M

Швидкий час розігріву для швидкого приготування

Чудові та швидкі результати приготування - швидке нагрівання духовки дає вам більше часу, щоб насолодитися їжею з сім'єю та друзями.

AEG - Духова шафа - BCM548370M

Рівномірне приготування кожноЇ страви

Ця духова шафа оснащена системою конвекції Hot Air, яка забезпечує рівномірну циркуляцію гарячого повітря у камері духової шафи. Завдяки цьому температура готування можє бути знижена на 20%, що заощадить час і електроенергію.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels