Деталі продукту

Індукція допомагає швидше опанувати будь-який метод готування і здатна закип’ятити воду менше ніж за 90 секунд. Чутливе регулювання рівня потужності гарантує ідеальний смак і текстуру під час кожного готування.

Переваги

Ваш ідеальний партнер на кухні

Індукція допоможе швидше оволодіти будь-якою техніку приготування. Вона нагрівається швидше, ніж інші типи поверхонь, тому ви можете відразу розпочинати приготування страв. Швидке регулювання нагрівання дозволяє досягати найкращого смаку та текстури.

Pure Design: живий дизайн одним дотиком

Варильна поверхня Pure Design органічно впишеться у вашу стільницю. У вимкненому стані варильна панель повністю чорна – не видно жодних зон, ліній чи відбитків пальців. При включенні оживають конфорки та сенсорне керування. Для високого дизайну на кухні.

Hob2Hood. Керуйте без допомоги рук

Функція Hob2Hood® з'єднує варильну панель та витяжку. Витяжка автоматично регулює швидкість вентилятора в залежності від нагрівання, без будь-яких зусиль з вашого боку. Для потужного очищення повітря під час смаження, і тихішої роботи витяжки при кип'ятінні.

Світлодіодні регулятори слайдера: для цілісного дизайну кухн

Коли поверхня вимкнена, ви не бачите нічого, крім гарного чорного скла. Торкніться інтерфейсу LED Slider Controls, і варильна панель оживе. Для інтуїтивно зрозумілого та точного керування відповідно до дизайну кухні.

Швидше нагрівання для більшої швидкості з PowerBoost

Більше не треба чекати, поки закиплять каструлі. Функція PowerBoost миттєво нагріває воду до кипіння за 90 секунд. Вона ідеально підходить для таких завдань як швидке закипання великої каструлі з водою.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels