Деталі продукту

З індукційною варильною поверхнею 6000 FlexiBridge® ви можете налаштувати власну зону приготування, комбінуючи та контролюючи до 4 сегментів. Вона ідеально підходить для габаритних або довгих сковорідок, а також для спільного приготування великої кількості страв, яким потрібний додатковий простір.

Переваги

AEG - Індукційна варильна панель - IPE74571FB

Універсальне приготування їжі з FlexiBridge®

Функція FlexiBridge® дозволяє вам налаштувати власну зону готування, комбінуючи та контролюючи до 4 зон нагрівання різними способами. Вона ідеально підходить для габаритних або довгих сковорідок, а також, коли вам потрібно приготувати кілька страв одночасно.

AEG - Індукційна варильна панель - IPE74571FB

Pure Design: живий дизайн одним дотиком

Варильна поверхня Pure Design органічно впишеться у вашу стільницю. У вимкненому стані варильна панель повністю чорна – не видно жодних зон, ліній чи відбитків пальців. При включенні оживають конфорки та сенсорне керування. Для високого дизайну на кухні.

AEG - Індукційна варильна панель - IPE74571FB

Більш плавний та швидкий теплообмін із PowerSlide

Від кип'ятіння до томління та підтримання тепла: коли вам потрібно часто та швидко змінювати температуру для створення страви, використовуйте PowerSlide. Просто посуньте сковороду з конфорки на конфорку, не зупиняючись для регулювання температури під час приготування.

AEG - Індукційна варильна панель - IPE74571FB

Hob2Hood. Керуйте без допомоги рук

Функція Hob2Hood® з'єднує варильну панель та витяжку. Витяжка автоматично регулює швидкість вентилятора в залежності від нагрівання, без будь-яких зусиль з вашого боку. Для потужного очищення повітря під час смаження, і тихішої роботи витяжки при кип'ятінні.

Світлодіодні регулятори слайдера: для цілісного дизайну кухн

Коли поверхня вимкнена, ви не бачите нічого, крім гарного чорного скла. Торкніться інтерфейсу LED Slider Controls, і варильна панель оживе. Для інтуїтивно зрозумілого та точного керування відповідно до дизайну кухні.

Аксесуари

Вам може сподобатися

AEG - Індукційна варильна панель - IAR64413FB
Індукційна варильна панель

Є важливіші справи, ніж стежити за закипанням води. Індукційна варильна поверхня 7000 SenseBoil® виявляє бульбашки, що піднімаються, і автоматично знижує температуру кипіння. Зосередьтеся на приготуванні смачних страв та вишуканого меню.

AEG - Індукційна варильна панель - IAE84881FB
Індукційна варильна панель

Доводьте кожен інгредієнт до ідеалу з варильною індукційною поверхнею 9000 SensePro®. Бездротовий термощуп вимірює внутрішню температуру страви та рідини, тому ви можете варити, смажити та навіть готувати під парою. Ваш особистий су-шеф.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
червона тканина в повітрі