Деталі продукту

З індукційною варильною поверхнею 6000 FlexiBridge® ви можете налаштувати власну зону приготування, комбінуючи та контролюючи до 4 сегментів. Вона ідеально підходить для габаритних або довгих сковорідок, а також для спільного приготування великої кількості страв, яким потрібний додатковий простір.

Переваги

AEG - Індукційна варильна панель - IPE74571FB

Універсальне приготування їжі з FlexiBridge®

Функція FlexiBridge® дозволяє вам налаштувати власну зону готування, комбінуючи та контролюючи до 4 зон нагрівання різними способами. Вона ідеально підходить для габаритних або довгих сковорідок, а також, коли вам потрібно приготувати кілька страв одночасно.

AEG - Індукційна варильна панель - IPE74571FB

Pure Design: живий дизайн одним дотиком

Варильна поверхня Pure Design органічно впишеться у вашу стільницю. У вимкненому стані варильна панель повністю чорна – не видно жодних зон, ліній чи відбитків пальців. При включенні оживають конфорки та сенсорне керування. Для високого дизайну на кухні.

AEG - Індукційна варильна панель - IPE74571FB

Більш плавний та швидкий теплообмін із PowerSlide

Від кип'ятіння до томління та підтримання тепла: коли вам потрібно часто та швидко змінювати температуру для створення страви, використовуйте PowerSlide. Просто посуньте сковороду з конфорки на конфорку, не зупиняючись для регулювання температури під час приготування.

AEG - Індукційна варильна панель - IPE74571FB

Hob2Hood. Керуйте без допомоги рук

Функція Hob2Hood® з'єднує варильну панель та витяжку. Витяжка автоматично регулює швидкість вентилятора в залежності від нагрівання, без будь-яких зусиль з вашого боку. Для потужного очищення повітря під час смаження, і тихішої роботи витяжки при кип'ятінні.

Світлодіодні регулятори слайдера: для цілісного дизайну кухн

Коли поверхня вимкнена, ви не бачите нічого, крім гарного чорного скла. Торкніться інтерфейсу LED Slider Controls, і варильна панель оживе. Для інтуїтивно зрозумілого та точного керування відповідно до дизайну кухні.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels