Деталі продукту

Індукційна поверхня 6000 Bridge легко впорається з приготуванням їжі на сковороді більшого розміру. Функція Bridge об'єднує дві конфорки з двох сторін варильної поверхні, щоб вони підходили до будь-якого габаритного або довгого посуду. Об'єднана зона матиме однакову температуру та час.

Переваги

AEG - Індукційна варильна панель - IKR64651FB

Готуйте, не відволікаючись

Функція Hob2Hood з'єднує поверхню і витяжку. Витяжка автоматично регулює свою потужність на основі потужності поверхні, без необхідності ручного контролю. Висока швидкість при смаженні. І нижча при томлінні.

AEG - Індукційна варильна панель - IKR64651FB

Варильна поверхня MaxiSense®: розміщуйте посуд будь-де

Зони індукційної варильної поверхні автоматично налаштовуються відповідно до посуду щоб забезпечити рівномірний результат готування незалежно від розміру чи положення каструль, а також для досягнення високого рівня гнучкості.

AEG - Індукційна варильна панель - IKR64651FB

Зона нагріву з інтуїтивним управлінням

Після включення варильної поверхні і розміщенні посуду автоматично засвічується ActiveTouch, інтуїтивно показуючи, яку зону використовувати. Після вибору температура засвічується червоним кольором, а інші доступні параметри залишаються білими. Світлодіодне підсвічування також вказує на те, де знаходиться посуд. Отримуйте повний контроль при готуванні.

AEG - Індукційна варильна панель - IKR64651FB

Поверхня, яку легко очищувати

Поверхня варильної зони плоска та стійка до подряпин. Завдяки тому, що поверхня навколо посуду залишається холодною, все, що розлилося або розсипалося, не нагрівається і не прилипає. Просто протріть варильну поверхню.

AEG - Індукційна варильна панель - IKR64651FB

Максимальна потужність, щойно у вас виникне в ній потреба

Функція швидкого нагріву цієї варильної поверхні ідеально підходить, коли вам потрібне швидке і інтенсивне нагрівання. З цією функцією ви можете нагріти свою страву супершвидко.

Аксесуари

Вам може сподобатися

AEG - Індукційна варильна панель - IAR64413FB
Індукційна варильна панель

Є важливіші справи, ніж стежити за закипанням води. Індукційна варильна поверхня 7000 SenseBoil® виявляє бульбашки, що піднімаються, і автоматично знижує температуру кипіння. Зосередьтеся на приготуванні смачних страв та вишуканого меню.

AEG - Індукційна варильна панель - IPE74571FB
Індукційна варильна панель

З індукційною варильною поверхнею 6000 FlexiBridge® ви можете налаштувати власну зону приготування, комбінуючи та контролюючи до 4 сегментів. Вона ідеально підходить для габаритних або довгих сковорідок, а також для спільного приготування великої кількості ...

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
червона тканина в повітрі