Деталі продукту

Індукційна поверхня 6000 Bridge легко впорається з приготуванням їжі на сковороді більшого розміру. Функція Bridge об'єднує дві конфорки з двох сторін варильної поверхні, щоб вони підходили до будь-якого габаритного або довгого посуду. Об'єднана зона матиме однакову температуру та час.

Переваги

AEG - Індукційна варильна панель - IKR64651FB

Готуйте, не відволікаючись

Функція Hob2Hood з'єднує поверхню і витяжку. Витяжка автоматично регулює свою потужність на основі потужності поверхні, без необхідності ручного контролю. Висока швидкість при смаженні. І нижча при томлінні.

AEG - Індукційна варильна панель - IKR64651FB

Варильна поверхня MaxiSense®: розміщуйте посуд будь-де

Зони індукційної варильної поверхні автоматично налаштовуються відповідно до посуду щоб забезпечити рівномірний результат готування незалежно від розміру чи положення каструль, а також для досягнення високого рівня гнучкості.

AEG - Індукційна варильна панель - IKR64651FB

Зона нагріву з інтуїтивним управлінням

Після включення варильної поверхні і розміщенні посуду автоматично засвічується ActiveTouch, інтуїтивно показуючи, яку зону використовувати. Після вибору температура засвічується червоним кольором, а інші доступні параметри залишаються білими. Світлодіодне підсвічування також вказує на те, де знаходиться посуд. Отримуйте повний контроль при готуванні.

AEG - Індукційна варильна панель - IKR64651FB

Поверхня, яку легко очищувати

Поверхня варильної зони плоска та стійка до подряпин. Завдяки тому, що поверхня навколо посуду залишається холодною, все, що розлилося або розсипалося, не нагрівається і не прилипає. Просто протріть варильну поверхню.

AEG - Індукційна варильна панель - IKR64651FB

Максимальна потужність, щойно у вас виникне в ній потреба

Функція швидкого нагріву цієї варильної поверхні ідеально підходить, коли вам потрібне швидке і інтенсивне нагрівання. З цією функцією ви можете нагріти свою страву супершвидко.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels