Деталі продукту

Індукція допоможе вам швидше освоїти будь-яку техніку приготування і навіть закип'ятити воду за 90 секунд. Регулювання нагрівання настільки точне, що допомагає досягти найкращого смаку та текстури при кожному приготуванні.

Переваги

AEG - Індукційна варильна панель - IKR64301XB

Ваш ідеальний партнер на кухні

Індукція допоможе швидше оволодіти будь-якою техніку приготування. Вона нагрівається швидше, ніж інші типи поверхонь, тому ви можете відразу розпочинати приготування страв. Швидке регулювання нагрівання дозволяє досягати найкращого смаку та текстури.

AEG - Індукційна варильна панель - IKR64301XB

Hob2Hood. Керуйте без допомоги рук

Функція Hob2Hood® з'єднує варильну панель та витяжку. Витяжка автоматично регулює швидкість вентилятора в залежності від нагрівання, без будь-яких зусиль з вашого боку. Для потужного очищення повітря під час смаження, і тихішої роботи витяжки при кип'ятінні.

AEG - Індукційна варильна панель - IKR64301XB

Миттєвий доступ та точні налаштування за допомогою індивідуального сенсорного управління

З інтерфейсом Individual Touch Controls можна керувати кожною зоною нагріву індивідуально. Просто поставте каструлю або сковороду на конфорку та контролюйте зону нагрівання за допомогою кнопок плюс або мінус. Для чудових результатів при кожному приготуванні.

AEG - Індукційна варильна панель - IKR64301XB

Швидше нагрівання для більшої швидкості з PowerBoost

Більше не треба чекати, поки закиплять каструлі. Функція PowerBoost миттєво нагріває воду до кипіння за 90 секунд. Вона ідеально підходить для таких завдань як швидке закипання великої каструлі з водою.

AEG - Індукційна варильна панель - IKR64301XB

Таймер для варильної поверхні. Створено для точності

Вбудований таймер варильної поверхні може бути встановлений на одну годину, і після закінчення цього часу плита автоматично вимкнеться. Для ідеально точних результатів.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Слідкуйте за гарантійними термінами ваших приладів
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels