Деталі продукту

Варильна поверхня 8000 TotalFlex автоматично розпізнає каструлі та пательні різної форми та розміру й створює для них спеціальну зону для приготування їжі. Пропонуючи вам свободу переміщувати каструлі та пательні практично в будь-яке місце на його чутливій скляній поверхні.

Переваги

AEG - Індукційна варильна панель - IKE86688FB

Використовуйте каструлі та пательні будь-якої форми та розміру з TotalFlex

TotalFlex дозволяє готувати з каструлями та пательнями будь-якої форми та розміру. Ви також можете розміщувати, переміщувати та упорядковувати каструлі та пательні практично в будь-яке місце на великій скляній варильній поверхні.

AEG - Індукційна варильна панель - IKE86688FB

Зони приготування автоматично освітлюються. За допомогою ActiveTouch

За допомогою функції Active Touch відповідний повзунок управління автоматично засвічується, коли пательню розміщують на варильій поверхні. Все, що вам потрібно зробити – це встановити бажану температуру. Це інтуїтивний спосіб приготування їжі.

AEG - Індукційна варильна панель - IKE86688FB

Hob2Hood. Керуйте без допомоги рук

Функція Hob2Hood® з'єднує варильну панель та витяжку. Витяжка автоматично регулює швидкість вентилятора в залежності від нагрівання, без будь-яких зусиль з вашого боку. Для потужного очищення повітря під час смаження, і тихішої роботи витяжки при кип'ятінні.

AEG - Індукційна варильна панель - IKE86688FB

Швидше нагрівання для більшої швидкості з PowerBoost

Більше не треба чекати, поки закиплять каструлі. Функція PowerBoost миттєво нагріває воду до кипіння за 90 секунд. Вона ідеально підходить для таких завдань як швидке закипання великої каструлі з водою.

Кожна варильна зона. З індивідуальним таймером

Коли конфорка використовується, до її таймера можна швидко та зручно отримати доступ через сенсорний дисплей. Жодного перемикання між меню або іншими зонами. А оскільки кожну страву можна точно розрахувати за часом, забезпечується повний контроль за процесом приготування.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels