Деталі продукту

Індукційна поверхня 6000 Bridge легко впорається з приготуванням їжі на сковороді більшого розміру. Функція Bridge об'єднує дві конфорки з двох сторін варильної поверхні, щоб вони підходили до будь-якого габаритного або довгого посуду. Об'єднана зона матиме однакову температуру та час.

Переваги

AEG - Індукційна варильна панель - IKE85753IB

DoubleBridge. Виводить вашу варильну поверхню на новий рівень

За допомогою DoubleBridge можна об’єднати дві зони приготування на двох різних ділянках варильної поверхні. Ідеально підходить для розміщення кухонного посуду різних розмірів, а також поєднює налаштування температури та часу для максимальної гнучкості приготування.

5 регуляторів індивідуальних зон для гнучкого керування

Інтерфейс із 5 регуляторами індивідуальних зон дає змогу окремо контролювати кожну з 5 зон. Кожна зона підтримує 9 рівнів потужності, функцію PowerBoost і Hob2Hood®.

Запам’ятовування рівня потужності

Запам’ятовування рівня потужності для контрольованого готування. Якщо ви щось розлили або вам потрібно зняти каструлю, налаштування зберігатимуться в пам’яті протягом 120 секунд, тож вам не доведеться встановлювати рівень потужності заново.

Hob2Hood. Керуйте без допомоги рук

Функція Hob2Hood® з'єднує варильну панель та витяжку. Витяжка автоматично регулює швидкість вентилятора в залежності від нагрівання, без будь-яких зусиль з вашого боку. Для потужного очищення повітря під час смаження, і тихішої роботи витяжки при кип'ятінні.

Прискорений підігрів і більша швидкість завдяки PowerBoost

Більше не потрібно чекати, поки закипить вода в каструлі. Функція PowerBoost забезпечує миттєве підвищення потужності та доводить воду до кипіння менше ніж за 90 секунд. Наприклад, вона ідеально підходить для швидкого кип’ятіння великої каструлі з водою.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels