Деталі продукту

За допомогою індукційної варильної поверхні 6000 FlexiBridge® ви можете налаштувати власну ділянку для приготування їжі, поєднуючи та контролюючи до 4 зон. Він ідеально підходить для пателень будь-якого розміру і форми або для приготування великої кількості страв водночас, для чого потрібен додатковий простір.

Переваги

Універсальне приготування їжі з FlexiBridge®

Функція FlexiBridge® дозволяє вам налаштувати власну зону готування, комбінуючи та контролюючи до 4 зон нагрівання різними способами. Вона ідеально підходить для габаритних або довгих сковорідок, а також, коли вам потрібно приготувати кілька страв одночасно.

Більш плавний та швидкий теплообмін із PowerSlide

Від кип'ятіння до томління та підтримання тепла: коли вам потрібно часто та швидко змінювати температуру для створення страви, використовуйте PowerSlide. Просто посуньте сковороду з конфорки на конфорку, не зупиняючись для регулювання температури під час приготування.

Hob2Hood. Керуйте без допомоги рук

Функція Hob2Hood® з'єднує варильну панель та витяжку. Витяжка автоматично регулює швидкість вентилятора в залежності від нагрівання, без будь-яких зусиль з вашого боку. Для потужного очищення повітря під час смаження, і тихішої роботи витяжки при кип'ятінні.

Швидше нагрівання для більшої швидкості з PowerBoost

Більше не треба чекати, поки закиплять каструлі. Функція PowerBoost миттєво нагріває воду до кипіння за 90 секунд. Вона ідеально підходить для таких завдань як швидке закипання великої каструлі з водою.

AEG - Індукційна варильна панель - IKE64471FB

Таймер для варильної поверхні. Створено для точності

Вбудований таймер варильної поверхні може бути встановлений на одну годину, і після закінчення цього часу плита автоматично вимкнеться. Для ідеально точних результатів.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels