Деталі продукту

Модульна система забезпечує максимальну гнучкість при компонуванні вашої кухні. Ви можете бути впевнені, що кінцевий результат відповідатиме вашим особистим потребам.

Переваги

Поверхня, яку легко очищувати

Поверхня варильної зони плоска та стійка до подряпин. Завдяки тому, що поверхня навколо посуду залишається холодною, все, що розлилося або розсипалося, не нагрівається і не прилипає. Просто протріть варильну поверхню.

Майстерне управління кінчиками пальців

Окремі сенсорні елементи керування в індукційній плиті AEG оснащені кнопками «плюс» та «мінус» для ефективного контролю температури. Відрегулюйте налаштування одним дотиком для повного контролю над процесом приготування. Точність для кожного кроку рецепту, щоб забезпечити неперевершений смак.

Максимальна потужність, щойно у вас виникне в ній потреба

Функція швидкого нагріву цієї варильної поверхні ідеально підходить, коли вам потрібне швидке і інтенсивне нагрівання. З цією функцією ви можете нагріти свою страву супершвидко.

Повний контроль за тривалістю готування

Регульований таймер (макс. на 99 хвилин) нагадає вам про тривалість готування. Ви можете використовувати його як таймер і тоді, коли не користуєтеся пальниками.

Точні налаштування. Захист

Увімкніть функцію "Ключ" для фіксації результатів приготування. Від часу до температури - все можна налаштувати і зафіксувати торканням кнопки. Ризик зміни налаштувань випадковим рухом ганчірки при витиранні вологи виключено. Просто натисніть кнопку «Ключ» знову і налаштуйте параметри, коли зручно.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels