Деталі продукту

Індукційна варильна поверхня серії 7000 з функцією SenseFry® гарантує бездоганний смак і текстуру страв після обсмажування. Просто виберіть продукт і бажаний результат. Не треба стежити, коли сковорода чи олія дійде до потрібної температури. Не треба регулювати потужність нагрівання.

Переваги

Датчик смаження забезпечує стабільний результат

Удосконалений датчик смаження гарантує стабільний результат під час смаження будь-яких страв на індукційній варильній поверхні. Він вимірює, регулює й контролює температуру на всій поверхні та встановленому на ній посуді. Смажені страви виходять просто бездоганними.

AEG - Індукційна варильна панель - IAE84851FB

Повнокольорове сенсорне керування розмовляє вашою мовою

Інтерфейс Full Color Touch Controls надає покрокові інструкції та оперативний реагує на ваші команди, що дозволяє готувати вам з більшою впевненістю. Він навіть вчить вас, як готувати під парою. Виведіть свої кулінарні можливості на новий рівень.

AEG - Індукційна варильна панель - IAE84851FB

Універсальне приготування їжі з FlexiBridge®

Функція FlexiBridge® дозволяє вам налаштувати власну зону готування, комбінуючи та контролюючи до 4 зон нагрівання різними способами. Вона ідеально підходить для габаритних або довгих сковорідок, а також, коли вам потрібно приготувати кілька страв одночасно.

AEG - Індукційна варильна панель - IAE84851FB

Hob2Hood. Керуйте без допомоги рук

Функція Hob2Hood® з'єднує варильну панель та витяжку. Витяжка автоматично регулює швидкість вентилятора в залежності від нагрівання, без будь-яких зусиль з вашого боку. Для потужного очищення повітря під час смаження, і тихішої роботи витяжки при кип'ятінні.

Кожна варильна зона. З індивідуальним таймером

Коли конфорка використовується, до її таймера можна швидко та зручно отримати доступ через сенсорний дисплей. Жодного перемикання між меню або іншими зонами. А оскільки кожну страву можна точно розрахувати за часом, забезпечується повний контроль за процесом приготування.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels