Деталі продукту

Розумний датчик смаження в індукційній варильній поверхні серії 7000 з функцією SenseFry завжди гарантує стабільний результат. Просто виберіть потрібний рівень потужності, а пристрій автоматично підтримуватиме відповідну температуру.

Переваги

Датчик смаження забезпечує стабільний результат

Удосконалений датчик смаження гарантує стабільний результат під час смаження будь-яких страв на індукційній варильній поверхні. Він вимірює, регулює й контролює температуру на всій поверхні та встановленому на ній посуді. Смажені страви виходять просто бездоганними.

Зручні й точні сенсорні слайдери

Використовуючи сенсорні слайдери зі шкалою від 1 до 9, ви зможете відразу встановити потрібну температуру без натискання кнопок «+» і «-».

AEG - Індукційна варильна панель - IAE84431FB

Hob2Hood. Керуйте без допомоги рук

Функція Hob2Hood® з'єднує варильну панель та витяжку. Витяжка автоматично регулює швидкість вентилятора в залежності від нагрівання, без будь-яких зусиль з вашого боку. Для потужного очищення повітря під час смаження, і тихішої роботи витяжки при кип'ятінні.

AEG - Індукційна варильна панель - IAE84431FB

Швидше нагрівання для більшої швидкості з PowerBoost

Більше не треба чекати, поки закиплять каструлі. Функція PowerBoost миттєво нагріває воду до кипіння за 90 секунд. Вона ідеально підходить для таких завдань як швидке закипання великої каструлі з водою.

AEG - Індукційна варильна панель - IAE84431FB

Таймер для варильної поверхні. Створено для точності

Вбудований таймер варильної поверхні може бути встановлений на одну годину, і після закінчення цього часу плита автоматично вимкнеться. Для ідеально точних результатів.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels