Деталі продукту

Індукційна варильна поверхня серії 7000 з функцією SenseFry® гарантує бездоганний смак і текстуру страв після обсмажування. Просто виберіть продукт і бажаний результат. Не треба стежити, коли сковорода чи олія дійде до потрібної температури. Не треба регулювати потужність нагрівання.

Переваги

Датчик смаження забезпечує стабільний результат

Удосконалений датчик смаження гарантує стабільний результат під час смаження будь-яких страв на індукційній варильній поверхні. Він вимірює, регулює й контролює температуру на всій поверхні та встановленому на ній посуді. Смажені страви виходять просто бездоганними.

AEG - Індукційна варильна панель - IAE64843FB

Повнокольорове сенсорне керування розмовляє вашою мовою

Інтерфейс Full Color Touch Controls надає покрокові інструкції та оперативний реагує на ваші команди, що дозволяє готувати вам з більшою впевненістю. Він навіть вчить вас, як готувати під парою. Виведіть свої кулінарні можливості на новий рівень.

AEG - Індукційна варильна панель - IAE64843FB

Об'єднуйте 2 конфорки за допомогою функції Bridge

Функція Bridge об'єднує дві конфорки разом, щоб вони підходили до будь-якого габаритного або довгого посуду. Маючи однакові налаштування температури та часу, пов'язані зони нагріву ідеально підходять для приготування званих обідів або страв на великі урочистості.

AEG - Індукційна варильна панель - IAE64843FB

Hob2Hood. Керуйте без допомоги рук

Функція Hob2Hood® з'єднує варильну панель та витяжку. Витяжка автоматично регулює швидкість вентилятора в залежності від нагрівання, без будь-яких зусиль з вашого боку. Для потужного очищення повітря під час смаження, і тихішої роботи витяжки при кип'ятінні.

Кожна варильна зона. З індивідуальним таймером

Коли конфорка використовується, до її таймера можна швидко та зручно отримати доступ через сенсорний дисплей. Жодного перемикання між меню або іншими зонами. А оскільки кожну страву можна точно розрахувати за часом, забезпечується повний контроль за процесом приготування.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels