Деталі продукту

Більше немає потреби вибирати між газом та індукційним нагріванням! Ця поверхня дає вам переваги як з газом, так і з індукційними зонами.

Переваги

AEG - Індукційна варильна панель - HDB64623NB

Оптимальний підігрів для приготування будь-яких страв

Готуйте як шеф з індукційно-газовою плитою AEG. Маючи індукційну зону нагрівання та газові пальники, ви можете обирати оптимальне джерело підігріву залежно від страви, використовуючи для цього весь свій улюблений посуд.

AEG - Індукційна варильна панель - HDB64623NB

Об'єднуйте 2 конфорки за допомогою функції Bridge

Функція Bridge об'єднує дві конфорки разом, щоб вони підходили до будь-якого габаритного або довгого посуду. Маючи однакові налаштування температури та часу, пов'язані зони нагріву ідеально підходять для приготування званих обідів або страв на великі урочистості.

AEG - Індукційна варильна панель - HDB64623NB

Полум'я із технологією StepPower. Для точного підігріву

StepPower дозволяє точно контролювати температуру варильної поверхні. І готувати незмінно смачні страви. Рівень підігріву можна встановити від 1 до 9, щоби щоразу отримувати неперевершені результати на кухні.

AEG - Індукційна варильна панель - HDB64623NB

Заощаджуйте до 20% на газі з вертикальним пальником

Наша ефективна газова варильна поверхня з вертикальною конфоркою забезпечує економію енергії до 20%, незалежно від того, чи кип'ятите воду для макарон або готуєте у вогу. Потім просто помістіть конфорку в посудомийну машину для ефективного очищення.

AEG - Індукційна варильна панель - HDB64623NB

Стабільне приготування їжі з чавунною опорою для сковороди

Будьте впевнені на кухні з чавунною підставкою для посуду. Модульна конструкція з кількома окремими частинами означає, що налаштування та очищення будуть надзвичайно легкими.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels