Деталі продукту

Удосконалена варильна поверхня TouchSure від AEG оснащена рядом функцій для додаткової безпеки, які забезпечують абсолютну впевненість і повний контроль під час готування з використанням газу. Це традиційний метод, який доповнено нашою адаптивною технологією. Вселяє впевненість і ефективно підігріває.

Переваги

ОДИН ДОТИК. ЦІЛКОВИТИЙ КОНТРОЛЬ

Температуру можна швидко та точно регулювати за допомогою електронних сенсорних елементів керування. Без кнопок чи перемикачів. Лише одна гладка та безпечна поверхня, яка дозволяє цілковито контролювати процес приготування.

AEG - Газова варильна панель - HVB8453IB

БУДЬТЕ В КУРСІ. ЗАВЖДИ

Світлодіодні індикатори FlameLight показують, увімкнено чи вимкнено полум’я, а індикатори залишкового тепла визначають, чи підставки для каструль ще гарячі після використання.

БЕЗПЕКА. ЗАБЕЗПЕЧЕНА

Функція Safety Lock гарантує, що діти не зможуть випадково увімкнути варильну поверхню або змінити будь-які налаштування під час приготування їжі.

AEG - Газова варильна панель - HVB8453IB

Витяжка, що не вимагає керування

Корисна система Hob2Hood автоматично керує витяжкою та підсвічуванням цього приладу. Довірте регулювання вентилятора Hob2Hood, та сконцентруйтеся на ключових моментах ідеального доведення страви. Вважаєте за краще керувати вентилятором самостійно? Для цього на варильній поверхні є ручне управління.

Немає полум'я, немає газу.

Функція Gas Stop — це найбезпечніший спосіб приготування їжі, який забезпечує додатковий спокій. Якщо полум’я варильної поверхні згасне, вона автоматично припиняє подачу палива. Перевірка не потрібна. Безпечна кухня, створена для приготування вишуканої їжі.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Слідкуйте за гарантійними термінами ваших приладів
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels