Деталі продукту

Готуйте страви впевнено і слідкуйте за яскравими світлодіодами газової варильної поверхні FlameLight, які відображають рівні потужності полум'я в діапазоні від 1 до 9. Світлодіоди також яскраво показують, чи увімкнено ручку, а також чи підставки для посуду все ще гарячі після використання.

Переваги

FlameLight — яскравий світлодіодний дисплей для зручного вибору рівня полум'я

Яскраві світлодіоди дисплея FlameLight чітко відображають рівень потужності газу в діапазоні від 1 до 9, щоби ви могли впевнено контролювати інтенсивність полум'я під час кожного приготування їжі. Яскраві світлодіоди також допомагають зрозуміти, чи увімкнено конфорку.

StepPower для точного нагрівання

Відчуйте точність роботи поверхні з управлінням StepPower і готуйте на стабільно високому рівні. Рівень потужності може бути встановлено на значення від 1 до 9, і кожен наступний рівень дає більше тепла. Точні налаштування забезпечують видатні результати.

Hob2Hood® автоматично контролює кухонну витяжку

Функція Hob2Hood® автоматично вмикає кухонну витяжку, коли вмикається варильна поверхня. Вона також автоматично, безпровідним способом регулює функції, як-от швидкість вентилятора, під час готування. Щоби ви мали змогу сконцентрувати увагу на приготуванні смачних страв.

ТАЙМЕР ДЛЯ КРАЩОГО КОНТРОЛЮ

Варильна поверхня оснащена зручним таймером, який дає змогу стежити за перебігом готування і повністю контролювати смаки, які ви створюєте.

ІНДИКАТОРИ НАГРІВАННЯ ДЛЯ МИТТЄВОГО ІНФОРМУВАННЯ

Більше не треба здогадуватись, чи ввімкнена конфорка. Світлодіодні індикатори FlameLight дозволяють чітко побачити, чи працює конфорка. А корисний індикатор залишкового тепла показує, чи решітки під посудом все ще гарячі.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels