Деталі продукту

Готуйте страви впевнено і слідкуйте за яскравими світлодіодами газової варильної поверхні FlameLight, які відображають рівні потужності полум'я в діапазоні від 1 до 9. Світлодіоди також яскраво показують, чи увімкнено ручку, а також чи підставки для посуду все ще гарячі після використання.

Переваги

AEG - Газова варильна панель - HKB95450NB

FlameLight — яскравий світлодіодний дисплей для зручного вибору рівня полум'я

Яскраві світлодіоди дисплея FlameLight чітко відображають рівень потужності газу в діапазоні від 1 до 9, щоби ви могли впевнено контролювати інтенсивність полум'я під час кожного приготування їжі. Яскраві світлодіоди також допомагають зрозуміти, чи увімкнено конфорку.

AEG - Газова варильна панель - HKB95450NB

StepPower для точного нагрівання

Відчуйте точність роботи поверхні з управлінням StepPower і готуйте на стабільно високому рівні. Рівень потужності може бути встановлено на значення від 1 до 9, і кожен наступний рівень дає більше тепла. Точні налаштування забезпечують видатні результати.

Hob2Hood® автоматично контролює кухонну витяжку

Функція Hob2Hood® автоматично вмикає кухонну витяжку, коли вмикається варильна поверхня. Вона також автоматично, безпровідним способом регулює функції, як-от швидкість вентилятора, під час готування. Щоби ви мали змогу сконцентрувати увагу на приготуванні смачних страв.

AEG - Газова варильна панель - HKB95450NB

ТАЙМЕР ДЛЯ КРАЩОГО КОНТРОЛЮ

Варильна поверхня оснащена зручним таймером, який дає змогу стежити за перебігом готування і повністю контролювати смаки, які ви створюєте.

AEG - Газова варильна панель - HKB95450NB

ІНДИКАТОРИ НАГРІВАННЯ ДЛЯ МИТТЄВОГО ІНФОРМУВАННЯ

Більше не треба здогадуватись, чи ввімкнена конфорка. Світлодіодні індикатори FlameLight дозволяють чітко побачити, чи працює конфорка. А корисний індикатор залишкового тепла показує, чи решітки під посудом все ще гарячі.

Аксесуари

Вам може сподобатися

AEG - Газова варильна панель - HG565455SY
Газова варильна панель

Нова газова варильна поверхня AEG дозволить швидше створити ідеальний смак. Конфорки цієї варильної поверхні працюють на 20% швидше, а пласка поверхня із нержавіючої сталі ідеально впишеться у дизайн вашої кухні.

AEG - Газова варильна панель - HKR64540NB
Газова варильна панель

Газова варильна поверхня AEG з FlameLight підносить безпеку на новий рівень. Світлодіодні індикатори повідомлять про увімкнення та вимкнення конфорки, і що решітки під посудом ще гарячі. Зосередьтеся на приготуванні страв.

AEG - Газова варильна панель - HGR6436SM
Газова варильна панель

Встановлюйте рівні температури з технологією StepPower та оцініть виняткову точність. Регулятор може бути встановлений у положення від 1 до 9, і тепер не треба нахилятися щоб контролювати розмір полум’я візуально.

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Ви є власником цього продукту?

Зареєструйте свій продукт, щоб використовувати свою техніку на 100%. Або знаходьте відповіді на запитання, запасні частини та аксесуари за посиланнями нижче.

Зареєструвати продукт Сервісні питання
червона тканина в повітрі