Деталі продукту

Варильна поверхня серії 6000 з функцією Bridge із витяжкою дає змогу гнучко підходити до планування інтер’єру кухні. Ці індукційна варильна поверхня має вбудовану витяжку й функцію Bridge для об’єднання двох зон готування в одну велику.

Переваги

Об’єднуйте 2 зони готування за допомогою функції Bridge

Функція Bridge об’єднує дві зони для готування на великій чи довгій сковороді. Об’єднана зона, для якої діють однакові налаштування температури й часу, ідеально підходить для готування їжі на велику групу осіб.

4 регулятори індивідуальних зон розширюють можливості готування

4 регулятори індивідуальних зон дають змогу керувати кожною з 4 зон і встановлювати для них таймери. Можна вибрати один із 9 рівнів потужності, а також налаштовувати захист від доступу дітей і функції PowerBoost, ActiveTouch та Hob2Hood.

Легке чищення. Легке знімання. Фільтр «2 в 1»

Вугільний і жировий фільтри добре вловлюють запахи й жир. Якщо пристрій встановлений у режимі рециркуляції, потрібен фільтр «2 в 1». Фільтр можна легко зняти й помити в посудомийній машині.

Автоматичне відведення повітря. За допомогою Hob2Hood®

Технологія Hob2Hood® забезпечує автоматичне відведення повітря під час готування. Якщо збільшити або зменшити температуру на варильній поверхні, автоматично відрегулюється швидкість обертання вентилятора витяжки. Вам не потрібно відволікатися від процесу готування.

Функція Boost. Швидко очищує повітря на кухні

Якщо на кухні зібралося забагато пари, натисніть на витяжці кнопку Boost, щоб увімкнути інтенсивне відведення повітря. Функція Boost активується на 10 хвилин і забезпечує ефективне очищення повітря на кухні.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels