Вбудована винна шафа KWK884520M

AEG - Вбудована винна шафа - KWK884520M

Зберігайте вино при правильній температурі

Ця винна шафа дозволить вам з упевненістю зберігати ваші пляшки за точно необхідної температури. Прямий температурний контроль дозволяє встановлювати температуру від 5 до 20 градусів.

AEG - Вбудована винна шафа - KWK884520M

Зберігайте до 18 пляшок, навіть якщо кількість місця обмежена

У цій компактній винній шафі можна зберігати до 18 пляшок. Сучасний дизайн дозволить знайти місце для ваших улюблених напоїв, навіть якщо простір на вашій кухні обмежений.

AEG - Вбудована винна шафа - KWK884520M

Гнучке зберігання для різних пляшок

Цей холодильник для вина вміщує пляшки різного розміру та форми — від шампанського до просекко. Його гнучкий дизайн забезпечує більше місця між полицями, дозволяючи зберігати вино у різних положеннях без потреби зміни полиць. Зберігайте будь-яку колекцію охолодженою та у різних розмірах.

Бездоганно інтегрується в кухні

Цей холодильник для вина має стильний, гладенький вигляд. Він відкривається легким натисненням, без жодних ручок. Також він поєднується з іншими приладами AEG, що дозволяє забезпечити єдиний стиль вашої кухні.

Технічна специфікація

Деталі
Установка
  • Висота, мм: 455
Інше
  • Номер продукту (PNC): 923 421 100

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Виникли питання?

Будь ласка ознайомтесь зі статтею або зверніться до служби Підтримки.

Гарантія

Вітаємо вас із придбанням побутової техніки "AEG"

Зворотній зв'язок

Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб замовити послуги майстра або отримати відповіді на ваші питання. Ми доступні, як по телефону, так і електронній пошті.

Експлуатація без турбот

Зареєструйте свою техніку AEG і дозвольте нам зберегти вказану вами інформацію для подальшого швидкого доступу до інструкцій, інформації про покупку, гарантій та замовлення сервісного майстра - якщо він вам коли-небудь знадобиться. Дізнайтеся, як використовувати техніку на всі 100%, підписавшись на поради та рекомендації, та отримуйте їх на вашу поштову скриньку.

Зареєструвати прилад