Деталі продукту

Вбудований espresso-бар дозволяє вам неперевершено готувати різні види кави та гарячих напоїв на ваш смак.

Переваги

Вишукані поєднання. Міцний еспресо. Або близько до того.

Виберіть каву, яка вам підходить - від чашечки есспресо до вишуканого купажу. Кількість можна відрегулювати, щоб відміряти точну порцію, а вибір аромату дозволяє вибирати міцність кави від м'якої до інтенсивної. Це гарантує, що кожна чашка кави може враховувати особливості будь-якого смаку.

Точна кількість молока для кожної чашки кави

Чи то ніжний латте макіато, чи пінний капучино, використовуйте функцію зміни кількості молока, щоб домогтися ідеальної консистенції кожної порції кави. Вкажіть точну кількість ідеально пропареного молока для будь-якої чашки. Правильна текстура кожен раз.

Ідеально приготоване молоко. Дійсно виняткова кава

Отримайте точну консистенцію молока при використанні термоємності. Вона зберігає молоко в ідеальних умовах для отримання ідеальної пінки, дозволяючи регулювати консистенцію відповідно до будь-якої кави - чи то флет вайт, капучино, чи будь-яка інша кава.

До шести чашок кави одним дотиком

Параметри MultiCup ідеально підходять для того, щоб одночасного обслуговувати декількох гостей. Скористайтеся коліщатком управління, що швидко реагує на дотик, та приготуйте до шести чашок кави за один раз. Неймовірна кава без необхідності чекати.

Професійно збите молоко. Кожного разу

Паровий механізм високого тиску нагріває і спінює молоко до ідеальної консистенції для додавання в каву. Швидко нагріта вода також відмінно підходить для чаю та інших гарячих напоїв.

Аксесуари

Підтримка

Ви можете вирішити деякі несправності вашої техніки самостійно без бронювання сервісного майстра. Опишіть вашу проблему нижче.

Результати не знайдені

Результати пошуку
Уже маєте цей прилад?

Зареєструйте ваші прилади в MyAEG і знаходьте все необхідне в особистому кабінеті.

  • Зручний сервіс та підтримка
  • Зручний доступ до інструкції та посібників користувача
  • Спеціальні пропозиції та знижки
Приєднуйтесь до MyAEG Сервісні питання
man folding towels