Пошкоджений ущільнювач дверцят пральної машини

Останнє оновлення 28.11.2019 13:54

Проблема:

  • Ущільнювач дверцят пральної машини розбовтався, пошкоджений або деформований.

Застосовується для:

  • пральної машини з фронтальним завантаженням (вбудованої або окремо стоячої)

Рішення:

1. Зверніться до авторизованого сервісного центру.  

Якщо ущільнювач дверцят розбовтався, пошкоджений або деформований, рекомендується запросити спеціаліста з обслуговування, аби він замінив ущільнювач.  

Причина:

1. Пошкодження ущільнювача дверцят пральної машини, як правило, спричиняє перевантаження машини або застрягання білизни між ущільнювачем і панеллю дверцят на початку циклу прання.  

2. Прання тканини, яка сильно просочена маслом, змазкою або жирними речовинами, може призвести до пошкодження гумових деталей пральної машини. Такі речі слід попередньо випрати вручну, перш ніж завантажувати їх до пральної машини.    

ПРИМІТКА: Залежно від проблеми виклик спеціаліста з обслуговування може бути платним, навіть протягом гарантійного періоду.    

Попередження: Ми не рекомендуємо користуватися приладом до повного усунення проблеми. Від'єднайте прилад від розетки і не під'єднуйте його знову, доки не будете впевнені, що це можна зробити.


Замовити ремонт
Замовити ремонт

Пропонуємо ремонт за фіксованою ціною нашими спеціалістами Electrolux. Ми перевіримо обладнання і усунемо несправність, включаючи всі необхідні запасні частини, за фіксованою ціною.

Запасні частини та аксесуари
Запасні частини та аксесуари

Знайдіть оригінальні запчастини для вашого приладу в веб-магазині та замовте доставку безпосередньо до ваших дверей.