Цикл сушіння прально-сушильної машини триває дуже довго або дуже коротко

Останнє оновлення 29.11.2019 12:08

На деяких моделях цей час автоматично скорочується або подовжується, оскільки тривалість циклу залежить від обсягу завантаження, ваги, типу та вологості одягу. Це стосується як циклів прання, так і циклів сушіння.

Якщо прилад здійснює цикл сушіння, цей цикл буде подовжено або скорочено в залежності від обсягу завантаження, ваги, типу та вологості одягу. Деякі моделі також електронним чином визначають ступінь сухості одягу та закінчують цикл лише тоді, коли він буде повністю сухим.

Дивіться рекомендації нижче.

  • Якщо обрано функцію полоскання без зливу, скасуйте її.
  • Якщо обрано функцію додаткового полоскання, скасуйте її.
  • Переконайтеся, що вода поступає в прилад, а тиск води достатньо високий. В іншому випадку час циклу буде подовжено. У деяких випадках він може бути занадто коротким, аби миючий засіб міг розчинитися. Якщо машина не отримує достатньо води, зверніться до інструкції з експлуатації.
  • Якщо обрано функцію відкладеного пуску, скасуйте її.
  • Переконайтеся, що прилад належним чином зливає воду. Якщо прилад визначає, що рівень води не змінився перед переключенням на цикл віджимання, цикл прання може бути повторено. Якщо насос не відкачує воду, див. інструкцію з експлуатації.
Замовити ремонт
Замовити ремонт

Пропонуємо ремонт за фіксованою ціною нашими спеціалістами Electrolux. Ми перевіримо обладнання і усунемо несправність, включаючи всі необхідні запасні частини, за фіксованою ціною.

Запасні частини та аксесуари
Запасні частини та аксесуари

Знайдіть оригінальні запчастини для вашого приладу в веб-магазині та замовте доставку безпосередньо до ваших дверей.