Екстрене відкривання дверцят пральної машини

Останнє оновлення 27.04.2023 9:57

Проблема

Як відкрити дверцята, якщо знадобилося її екстрене відкривання.

Стосовно до

  • Вбудована прально-сушильна машина
  • Cушильна машина

Рішення

У випадку перебоїв у постачанні електроенергії або несправності дверцята приладу залишаються заблокованими. Після відновлення постачання електроенергії виконання програми прання продовжиться. Якщо дверцята залишаються заблокованими під час перебоїв у постачанні електроенергії, їх можна відкрити за допомогою функції аварійного розблокування.

Перш ніж відчинити дверцята, виконайте зазначені нижче дії.

УВАГА Небезпека отримання опіку! Переконайтеся в тому, що температура води не занадто висока, а білизна не гаряча. У разі необхідності зачекайте, доки вода і білизна не охолонуть.


УВАГА Ризик ушкодження! Переконайтеся в тому, що барабан не обертається. У разі необхідності зачекайте, доки барабан не припинить обертатися. Переконайтеся в тому, що рівень води в барабані не занадто високий. У разі необхідності перейдіть до процедури аварійного зливання (див. «Аварійне зливання» у розділі «Догляд та чистка»).

Щоб відчинити дверцята, виконайте зазначені нижче дії.

1. Натисніть кнопку Увімкн./Вимкн. для того, щоб вимкнути прилад.

2. Від’єднайте вилку від розетки.

3. Відкрийте відкидну кришку фільтра.

4. Потягніть гачок аварійного розблокування вниз один раз. Потягніть його вниз ще раз, утримуйте його та одночасно відкрийте дверцята приладу.5. Витягніть білизну, а потім зачиніть дверцята приладу.

6. Закрийте відкидну кришку фільтра

Замовити ремонт
Замовити ремонт

Пропонуємо ремонт за фіксованою ціною нашими спеціалістами Electrolux. Ми перевіримо обладнання і усунемо несправність, включаючи всі необхідні запасні частини, за фіксованою ціною.

Запасні частини та аксесуари
Запасні частини та аксесуари

Знайдіть оригінальні запчастини для вашого приладу в веб-магазині та замовте доставку безпосередньо до ваших дверей.